| Remhq a întrebat:

La ce vârstă aţi avut primul sărut?

14 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Pe la 12-13 ani.

| George1510 a răspuns:

La 13 anibig grinbig grinbig grinbig grin ce sarut sincer si inocent a fost... acum ca am 19 nu mai are aproape nici un farmec din pacate straight face

| Criss003 a răspuns:

La 8 ani laughing clasa a2a. a fost decat asa un sarut nevinovat pe buze. nimic mai mult laughing

| JoJo a răspuns:

La 14 ani. Nici nu pot sa zic ca mi-a placut prea mult.

| DenissA15 a răspuns:

La 12. dar dc intrebi?

| Remhq explică (pentru DenissA15):

E o întrebare nevinovata! happy

| VincentVlnt a răspuns:

| atentat a răspuns:

13 ani

| FanMJJ a răspuns:

| ALice_4674 a răspuns:

La 14 ani. A fost oribil.

| addasweet a răspuns:

La 14 ani.

| Jonny007 a răspuns:

12 ani si a fost cea mai tare chestie pe care am trait-o si nu cred ca voi mai avea o experienta atat de frumoasa si inocenata in viata mea. Acum la varsta de aprox 21 de ani nimic nu mai are nici un farmec.

| FaraRegrete a răspuns:

La 15 ani.happy

| ttina a răspuns:

La 12 jumate dar a fost cel mai frum din toate