| BlackTiger a întrebat:

La ce varsta ati primit primul sarut?

20 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

La 12 ani, dar sa stim noi pe atunci? Pe atunci era "moda" sa ai prietena, si noi nu ne sarutam, ca nu stiam cum, ci ne luam dupa renumita telenovela Iubire ca-n filme, Lacrmi de iubire, Inima de Tigan.Ce vremuri.happy

| Chérrrie a răspuns:

La 14 ani. tu?

| JoeTPU a răspuns:

Porimul sarut la avut la 4 anirolling on the floor
Tu?

| AndreYutzUU a răspuns:

Nu mai bagati ma minciuni! Majoritatea din voi nici nu au prietena\prieten si ziceti ca la 10, 11, 12! Ce naiba!?

| EmptyMind a răspuns:

In clasa a 4-a laughing 11 ani

| NothingToEat a răspuns:

11 ani.

| bangau91 a răspuns:

La 12 ani

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

10 ani si jumatate!

| Aale10433 a răspuns:

14 ani

| Alezuzu a răspuns:

In a doua-treia cand aveam 8 ani laughing TU?

| KoolKitty a răspuns:

Inca nu l-am primit...

| Garnet a răspuns:

Inca nu l-am dat si am 18!

| ioana12345 a răspuns (pentru Garnet):

Ce draaguutlove strucklove struck

| ZvT a răspuns (pentru Garnet):

Eşti urâtă aşa-i? Nu e nimic rău dacă e aşa, doar că sunt şi eu curios.

| ioana12345 a răspuns (pentru ZvT):

Don't be stupid, my dear!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 ani

| Schmetterling a răspuns:

11 sau 12 big grin

| PattyxPaty a răspuns:

La vreo 6 ani cryingDar imi pare asa rau ca m-am pupat atunci cu un ametit, era mai frumos daca primul sarut il aveam cu persoana cu care stau acum si o iubesc :X! Tu?

| xloverush a răspuns:

Pai,eu l-am primit (l-am dat mai bine zis) la 12 ani. dupa mine e cea mai adecvata varsta, dar nu conteaza cand il dai sau il primesti, important este ca vine din dragoste.eu asa cred

| StelaYu a răspuns:

La 12 ani
cand am fost la o petrecere