| Nimeni20192018 a întrebat:

Este vreo problema dacă eu și bff-ul (Cel mai bun prieten al meu, pentru cei care nu stiu), ne ținem de mână când ne este greu, ne îmbrățișăm, este vreo problema? Și să știți ca amandoi suntem băieți, deci nu este vorba de iubire, bine este iubire dar frățească și nu altceva, suntem ca fratii.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, de ce sa fie o problema? Sunteti destul de apropiati ca sa faceti acest lucru. Ori ca faci asta cu o prietena buna, ori ca o faci cu un prieten bun, e acelasi lucru.

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Prpblemă nu este, dar o femeie pe care să o ții de mână, și să o strângi în brațe, așa, frățește, ai, sau nu prea? Dacă nu, atunci ai o problemă.

| Nimeni20192018 explică (pentru sadrian46):

Nu am iubită. Dar una este să fie un băiat care are aceleași probleme ca tine si te intelege perfect, si una este o fata. Da am prietene fete, cu care ma imbratisez, si imi mai petrec timpul, dar doar prietene nu iubite. Si legat de asta, fetele le inteleg cel mai bine pe fete, si băieții inteleg cel mai bine băieții.

| sadrian46 a răspuns (pentru Nimeni20192018):

Da, așa cântă unii ca tine, o fată mai găsești, dau un prieten, nu.

| Nimeni20192018 explică (pentru sadrian46):

Ăsta este adevărul, prieteni buni, cu care să te înțelegi ca cu un frate, nu mai există multi, foarte putini

| sadrian46 a răspuns (pentru Nimeni20192018):

De înțeles te înțelegi, dar de trăit ai nevoie de o femeie.

| Nimeni20192018 explică (pentru sadrian46):

Păi bineînțeles!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru sadrian46):

Ce problema are?

| Andreeush a răspuns:

Îți dai seama că în public e cam ciudat să vezi doi băieți că se țin de mână.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu mai pune emoji ca TPU nu stie ce sunt alea, TPU are numai emote-uri (de la Yahoo) precum: happy laughing rolling on the floorwinking big grin straight face, etc.
Cat despre iubirea voastra care nu e iubire, n-ar trebui sa fie considerata relatie atat timp cat (inca) n-ati ajuns la ceva concret: sarut, etc.

| Nimeni20192018 explică (pentru LPCTSTR):

Ok. Am înțeles, dar nu am răspuns la întrebare, dar mi-a fost folositor și răspunsul tau.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Nimeni20192018):

Am uitat sa completez, revino peste 5 minute sa se actualizeze pagina.

Răspuns utilizator avertizat