| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati indragostit?

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

La 17 ani happy m-am indragostit cu adevarat!

76 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Prima data, la 9 ani.

Stefan
| Stefan a răspuns:

M-am indragostit cam pe la 16 ani si nu voi uita acest lucru toata viata, a fost extraordinar de frumos.

| Ana_6509 a răspuns:

Din pacate (sau nu) nu am avut ocazia sa cunosc dragostea. Dar nu ma plang, mi-e destul de bine si asa.happy

| georgiana a răspuns:

| theodoraafi a răspuns:

12!

| Sოﺁℓε a răspuns:

8 ani

| i.love.me a răspuns:

La 12 ani:X ce frum era

| hamsterx a răspuns:

17ani fara 3 luni mai exact big grin

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

La 16 ani.

| Seline a răspuns:

15.

| LuS[z] a răspuns:

Prima oara la 14 ani

| Paris a răspuns:

Prima dragoste am avut-o la 5 ani pentru tipul care statea la cateva curti distanta si care avea vreo 20. Dragostea adevarata o cunosc acum, la 20 happy

| daniDeeDee a răspuns:

La 17 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| cocolina a răspuns:

8 ani

| radu75 a răspuns:

La 15 ani. Prima dragoste nu se uita niciodata, nici acum dupa 21 ani!

| ivona a răspuns:

Prima data m-am indragostit la 17 ani si inca ma mai gandesc cateodata la acel baiat.

| nathalie a răspuns:

La 15 ani

Răspuns utilizator avertizat
| Psycho a răspuns:

Prima si ultima data[pana acum] la varsta de 15 ani.si inca nu mi-a trecut de tot... sad

| vyo a răspuns:

La 14 ani.

| Doa'Do a răspuns:

12 ani? thinking Si nu cred ca "indragostit" e cuvantul potrivit. Imi placea tipul happy

Răspuns utilizator avertizat
| angelinthedark a răspuns:

De mica imi fugeau ochii de numa dupa baietilaughing, prima data la 10 ani m-am indragostit cu foc si patimahee hee.

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu m-am indragostit de la varsta de 12 ani.

| funnygirl a răspuns:

La 15 ani si inca mai sunt

| bibydraguta a răspuns:

Eu la varsta de 13 ani...

| me_3408 a răspuns:

Inca nu...