| Anonima1122 a întrebat:

La ce vârstă v-ați pierdut virginitatea și cum a fost?

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Decizia mea este conditioata de ceea ce percep in jurul meu si am perceput, eu nu cred ca femeile iubesc cu adevarat, eu nu cred ca exista femei fidele, nu cred ca exista femei in care sa ai incredere, o zi placuta

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Bine ramai cu parerea asta, in felul asta o sa te trezesti la 50 de ani singur cuc fara o partenera, fara copii sau nepoti.

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Mai bine asa decat cu o tarfa langa mine, pa

| Luoar94 a răspuns:

21, chiar placut, dupa care am stricat totul cu tipa rolling on the floor)), pentru ca sunt prost...