| anonim_4396 a întrebat:

La ce vrasta ti se rupe ata?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BonneLess a răspuns:

Ma faci sa rad laughing Cand nu o sa mai fii virgin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil niciodata. putini barbati o patesc

| neutrino a răspuns:

"Vrasta" nu rupe ata, decat daca e vorba de ata vietii.

| KristalPop a răspuns:

Când te fuţi.

| Vix999 a răspuns:

Cand o sa ai contact sexual..sau se mai poate rupe si de la masturbare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 9999999999999999999999999999999999999999999999999999999 de ani big grin

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Ața se rupe atunci când vei avea un contact sexual.

| r3ally a răspuns:

Nu trebuie sa ai o varsta anume, unii barbati o au toata viatawinking

| fazalunga a răspuns:

Nu e obligatoriu sa se rupa. nu e acelasi lucru ca si himenul la fete. calmeaza-te...

| yubyta123 a răspuns:

Ata ti se rupa daca dezvirginezi cat mai multe fete virgine si nu e bine sa ti se rupa ata

| PentruFete a răspuns:

Nu exista o varsta anume mai mult de 40% dintre barbati raman cu ata chiar daca fac dragoste regulat bafta P.S. daca nu ti se rupe nu inseamna ca esti virgin