| Bbbvv a întrebat:

La fete le place sa fii mai dur in pat sau mai tandru mai finut?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le convine ambele variante, dupa se plang ca au dureri de uter. Asigurate sa ii placa viteza tare inainte

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai tandru doar nu vrei sa spargi lemne in pat.

| Sofer a răspuns:

Prefera ambele variante. Și tandru și mai dur asa.

| Alexyne a răspuns:

Depinde..de ex sunt unele care la inceput le place finut si dupa dur si violent pana rupeti patu

| Capsunadulce a răspuns:

Sincer din punctul meu de vedere la inceput mai încet și după mai agresiv

| ImiPlaceMarmelada a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. Asa ca nu strica sa purtati o discutie despre asta laughing