| Gabrriela00 a întrebat:

La inceputul anului scolar, am intalnit un baiat. Nu ma lasa in pace, dar am devenit intr-un fel prieteni. Pana acum cateva zile am fost buni prieteni (mie imi placea de el, iar prietenul lui mi-a spus ca si el ma place), dar am vazut ca pe facebook a downlad-at o poza cu cea mai frumoasa fata de la noi din clasa, Patricia, si... a inceput sa vorbeasca mai mult cu ea, de mine nu prea mai ii pasa. Am fost foarte trista. Era un baiat de care chiar imi placea. Ce pot sa fac ca sa fim din nou prieteni? Sunt nervoasa rau pe Patricia!

Dau funda!
Totusi ma mai place putin de tot... crying

Răspuns Câştigător
| Shimax a răspuns:

Sa stii ca am trecut prin asta...si acel baiat era unul foarte ciudat a trecut de la mine la o alta fata foarte rapid si tot continua sa faca asta cand ma place pe mine cand pe ea.incearca sa nu ii vorbesti despre chestia pe care o petreci vorbiti ca doi prieteni despre chestii care ii plac lui nu ii arata ca suferi pentru asta comporta-te cu el ca si cu un amic! Sper ca te-am ajutat!