| Gabrriela00 a întrebat:

La inceputul anului scolar, am intalnit un baiat. Nu ma lasa in pace, dar am devenit intr-un fel prieteni. Pana acum cateva zile am fost buni prieteni (mie imi placea de el, iar prietenul lui mi-a spus ca si el ma place), dar am vazut ca pe facebook a downlad-at o poza cu cea mai frumoasa fata de la noi din clasa, Patricia, si... a inceput sa vorbeasca mai mult cu ea, de mine nu prea mai ii pasa. Am fost foarte trista sad. Era un baiat de care chiar imi placea crying. Ce pot sa fac ca sa fim din nou prieteni? Sunt nervoasa rau pe Patricia!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| agoodvampire a răspuns:

Noi femeile trecem des prin momente grele. Unele situatii le putem depasi dar suntem oameni si mai cadem la podea. Baietii sunt in general badanari, vorbesc cu tine, te incurajeaza, iti fac complimente si altele dar cand apare o fata noua intotdeauna vor fi interesati de ea. ASA sunt baietii! Foarte rar exista un baiat serios care nu te-ar lasa pentru nimic, daca cu adevarat te place. Te-as sfatui sa fi puternica si sa treci si peste asta. Sunt o multime de baieti pe tot globul. La momentul potrivit va veni si randul tau sa il intalnesti. Nu uita niciodata ca in momentul in care nu te vei astepta, soarele iti va surade :*. Bafta si grija cu baietii!

| Gabrriela00 explică (pentru agoodvampire):

sad ma doare de ce ai zis dar ai dreptate crying((((((((((((((

| vipande11 a răspuns (pentru agoodvampire):

Da si cand apare acel baiat panaramele isi bat joc pana la urma :@ nici noi nu suntem sfinti dar voi sunteti si mai rau fara suparare.

| agoodvampire a răspuns (pentru vipande11):

Eu ziceam in general.Nu spun ca fetele sunt sfinte, chiar din potriva unele sunt niste panarame cum zici tu si niste inculte, care la varstele de 14-15 ani in loc sa stie citi si scrie, ele umbla dupa... Asta e. Asta e lumea in ziua de azi si nu ai ce face.

| Sangerosul a răspuns (pentru vipande11):

Ce sa faci daca asa sunt curvele astea(unele) le enervezi,te omoara cu zile,na-vem ce face, rabdam, Ciaoles!

| vipande11 a răspuns (pentru Sangerosul):

Da dar daca esti genul ala de baiat cam greu "ceaoles". Ma rog dar rar rar rar sa se intalneasca stfel de persoane aduica un baiat si o fata cu caracter la fel

| Sangerosul a răspuns (pentru vipande11):

Dar totusi nu e imposibil, intodeauna exista cineva pentru tine.Hahahah,cea mai buna faza. Oricum, angajeaza un criminal in serie s-o omoare pe Patricia si ai scapat.Cioles!

| vipande11 a răspuns (pentru Sangerosul):

Ma bag euhee hee 1000 EUROhee hee de unde esti da-mi adresa ei tot ce despre eahee hee

| Sangerosul a răspuns (pentru vipande11):

Cea mai buna gluma,lol,ba auzi da-mi adresa ta de mess si vorbim acolo, ca aici nu ma simt liber, Ciaoles!

| vipande11 a răspuns (pentru Sangerosul):

Nickname-ul meu e id meu de meslaughing

| Sangerosul a răspuns (pentru vipande11):

Aha mai luminat!
laughing

| Sangerosul a răspuns (pentru vipande11):

Team bagat pe mess discutam pe 15.12. 2011, pe la 3 bun pa.Ciaoles!

| Gabrriela00 explică (pentru agoodvampire):

Nu am 14 ani, am 10