| Puffu a întrebat:

La Multi Ani TPU. Am si eu o intrebare : " Livrarea se va face prin curier". Deci... in cat timp vine coletul acasa? Te anunta telefonic ca sa verifice daca e cineva in acea zi la adresa specificata? Scuzati categoria. Ofer fundita si voturi. Explicati-mi si mie mai multe despre acest curier, deoarece eu pana acum am comandat doar normal happy. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Daca alegi sa primesti un produs prin curier, comanda iti va veni mult mai repede, in 3-4 zile. Inainte sa ajunga la adresa ta, vei primi un telefon prin care vei fi anuntat.happy

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

@Ray, scuza-ma dar gresesti.In3-4 zile primesti un colet prin Posta Romana, nicidecum prin curier.
Toate cele bune!happy

| Puffu explică:

@Kronstadt, de un album cu Grasu XXL ce zici?

| Puffu explică:

@Andreea, de ce crezi ca mi-am cerut scuze pentru categorie? Crezi ca daca puneam intrebarea in cea corecta, primeam raspunsuri?happy Chiar si TU raspunzi la categoria asta, deci.happy Nu trebuia sa te chinui, avand in vedere ca nu mai ajutat cu nimic.

| CarMen_6610 a răspuns:

Oamenii bunii DRAGOSTE SI SEX deci...

TPU se va distruge din cauza voastra I don't want to see