| DavidVilla7 a întrebat:

La o fata ce-i place la un baiat? Sa nu fie timid si astea sau se uita mai muult la infatisare?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

1) Sa o inteleaga.
2) Sa o asculte.
3) Sa ii recunoasca valoarea
4) Sa ii pese cu adevarat de ea - sa fie gata de sacrificiu pentru ea.

Restul e de "umplutura" (chestia cu indrazneala, puterea, fizicul superb, etc, etc.)

9 răspunsuri:
| validana a răspuns:

Sa o respecte.Sa ii vorbeasca frumos.Sa tina la ea.Sa o inteleaga.Sa ii fie alaturi la greu.Sa nu isi bata joc de ea. Poate chiar si infatisarea (dar nu prea mult si doar in anumite cazuri).

| alexaalexandra a răspuns:

Sincer eu ma uit mai intai la infatisare.tongue
apoi la caracter, la temperament. si imi plac baietii timizi, dar nici foarte timizi incat sa nu faca primul pas.
dar nici foarte tupeisti si cu 1000 de fite pe capu` lor.mai pe scurt : cocalariwinking

| Gabriela_2162 a răspuns:

Pai mie una imi place la un baiat mai intai sa aiba un suflet bun, sa arate bine, sa fie respectos, sa o iubeasca ( daca e vb de o reletie ), sa ii dea cadouri ( nu neaparat fta estpe pe interes, dar este un gest frumos sin partea unui baiat )...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii putin timizi happy. O fata mereu asteapta sa fie apreciata si laudata si in cazul meu, romantismele sunt intotdeauna bine venite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa fie timid e ok happy
dar sa nu exagereze
pai mie imi plac baietii romantici
care sunt alaturi de mine
sa ma faca sa ma simt speciala tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare fata cu gusturile sale. Din punctul meu de vedere, un baiat trebuie sa aiba simtul umorului, sa te faca sa te simti bine in preajma lui, sa zambesti mereu, sa stie sa tina un dialog (nu monolog), sa respecte fata, sa incerce sa ii descopere treptat misterul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofata prefera sigur la un baiat sa fie timid garantez dar nu unu care sa nu faca primul pas ca doar nu o sa faca ea, sa o inteleaga, sa comunice cu ea, sa o respecte, sai dea cadouri, sa o aprecieze, sa o ajute la nevoie sau mai mereu, sa-i faca complimente, sa o faca sa rada, mai pe scurt sa o faca sa se simte unica si apreciata de un baiat care sa-i arate cat tine la ea in particular si cel mai important care toti baietii uita sa mangaie o fata mereu nu doar cand au nevoie de sex

| justinbiebersucks a răspuns:

Depinde de fata. Eu sunt sensibil, timid si de multe ori mi-au luat fata de care imi placea badboys-ii.

| DavidVilla7 explică:

Va multumesc de sfaturi sper sa-mi fie de foloshappybig grin