| LinaAlina2006 a întrebat:

sunt la prima mea menstruatie. Ce absorbante mi-ati recomanda? Dar va rog numai nu always ultra ca ma irit de la ele, alte produse always, da. Si ce fel de absorbante zilnice mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Larisuca234 a răspuns:

Da always night este gros si iti promit ca nu o sa te patezi cu ele si Bella sunt bune. Da 1 noapte asa e. In legatura cu baietii daca ai o geaca puneti in buzunar si sa ai la tine sau intr-un portofel, gentuta mica o sa-mi multumesti mai tarziu :*

6 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

(Is pe contul fratelui meu)
Nu e ai simplu sa o intrebi pe doamna mama ta?
Zic si eu nu is experta dar nu cred ca nu trebuie sa intrebi pe oricine fiecare fata are menstruatia diferita adica mama ta poate sti mult mai bine ca altcineva
Devi du-te la maicata si intreab-o nu e o rusine

| LinaAlina2006 explică (pentru Xdreaper21):

Eu vorbesc cu ea si o intreb dar doream sa stiu si parerea altcuiva. Pe vremea mamelor abia aparusera protectii de astea moderne si pe atunci principiul era sa iesi vie din chestia asta si nu confortul. Ea a spus sa imi aleg ce vreau si cu ce imi este comod iar ea o sa plateasca pentru tot.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru LinaAlina2006):

Ok

| Larisuca234 a răspuns:

Hey buna. Si eu trec prin asta ti-as recomanda libress always nigh always super. Ziua cand mergi la scoala ie always night is bune lungi si groase. In gentuta la tine cand mergi puneti 2 absorbante la tine ai grija sa nu ti le vada baietii eu am patit-o happywinking sa-ti mai dau un sfat la a 2 sau 3 menstruatie iti vine flux abundent(asa cred ca se numeste) sa nu folosesti absorbante interne ca poti sa te dezvirginezi), in zilele acestea sa porti pantaloni negri ca daca te-ai patat nu se vede, sa iti schimbi de la 6-7 ore asa schimb eu ca sa te simti fresh. Eu ti-am mai dat pe langa intrebarea ta. Sper ca te-am ajutat daca mai ai nevoie de cv trimite-mi un mesaj pupici :* :*

| Larisuca234 a răspuns (pentru Larisuca234):

Sa schimbi intre orele scuze

| LinaAlina2006 explică (pentru Larisuca234):

Azi mama mi-a cumparat Bella for teens dar o voi ruga sa imi ia si always night pentru noapte. Nu numai decat sa le am groase la scoala ca nu e asa de abundent dar noapte e mai abundent incat in prima noapte m-am patat pe tot slipul. Dar ce sa fac cu baietii? La noi in clasa baietii sunt de felul ala iar fetele... doar la o fata i-a venit anul trecut.

| Larisuca234 a răspuns (pentru LinaAlina2006):

Da always night este gros si iti promit ca nu o sa te patezi cu ele si Bella sunt bune. Da 1 noapte asa e. In legatura cu baietii daca ai o geaca puneti in buzunar si sa ai la tine sau intr-un portofel, gentuta mica o sa-mi multumesti mai tarziu :*