| anonim_4396 a întrebat:

La sfarsitul lunii august am facut`o cu un baiat.Si si-a dat drumu in mine.In luna septembrie mi-a venit, dar acum nu.Si imi este frica. Ce sa cred?

6 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Alta proasta laughing
Costa mult un prezevativ nu? happy

| CherLloyd a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Nu e vorba despre bani.Eu am vrut dar el nu a putut sa-l foloseasca, pentru ca il strangea.Si mi-au povestit si anumiti baieti despre aceasta problema.

| Ea12345 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata.Ia un test, ca e 10 lei, pentru numele lui Dumnezeu si e mai sigur.

| aryana1991 a răspuns:

Daca ti-a venit in septembrie nu cred sa fi ramas insarcinata dar ar fi bine sa faci un test de sarcina

| alina58 a răspuns:

Un test de sarcina ar rezolva toate grijiile tale!

| Timeaasdfghjkl a răspuns:

Cumpara un test de sarcina