| Alinnutza07 a întrebat:

Poti ramane insarcinata de la primul act sexual daca nu folosesti prezervativ?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, riscul este maxim, fiindca se poate produce o ovulatie spontana. Sigur ca el depinde de perioada ciclului menstrual in care te gasesti, dar este practic dublu decat al unui contact oarecare in aceeasi zi (cu o femeie ne-virgina).

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Bineînţeles! Ce întrebare mai este şi asta?
Poţi rămâne însărcinată şi dacă foloseşti metoda coitului întrerupt datorită lichidului seminal care conţine spermatozoizi.
Baftă!

pa, pa.

| sadlifetobe3 a răspuns:

Dap

| Alleecs a răspuns:

Da poti ramane insarcinata

| jordan_6666 a răspuns:

Da se poate
sincer nu am auzit prea multe cazuri dar se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o fata de 14 ani a fost fraierita in felul asta, cum ca nu ramane, si a ramas happy a aflat maica'sa si a facut avort.