| Utilizatoare123 a întrebat:

La un moment dat, am vorbit cu un fost si am dat de inteles ca am o relatie. Dupa doua zile ma intreaba: si zici ca ai un iubit?
De ce mai intreaba asta daca deja i-am zis?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind este un prost, care nu a stiut ce sa intrebe.
Astia sunt ca mustele fara cap, care scot pe gura orice fara sa gandeasca. Igonora-l!

| Alexandru3131 a răspuns:

Te-a întrebat inca o data pentru a fi sigur daca ai sau nu, pentru ca, unele fete, spun ca au iubit, doar pentru a scapa de insistențele cuiva.

| Emma30555 a răspuns:

Probabil nu ai fost convingătoare, asa a perceput el informația și vrea sa se asigure ca a înțeles corect

| MarianWLF a răspuns:

Din moment ce iti scrie, e clar ca e interesat, depinde de tine acum daca il respingi sau nu.