| acerasus09 a întrebat:

Sunt fata si am o prietena care a avut o problema intr-o relatie. A vorbit mult timp cu un baiat pe facebook, din acelasi oras cu noi doua, iar la un moment dat au hotarat sa se intalneasca. Baiatul ii tot facea avansuri, ii spunea chesti gen " te-as musca de gat, de buza, de ce vrei tu!". Fata, ca orice fata, i-a cazut in plasa si s-au intalnit. Au inceput atunci sa se sarute, iar el a intrebat-o daca vrea sa fie cu el. Ea a acceptat si apoi au plecat fiecare la casa lui. Cateva zile apoi, baiatul n-a mai dat niciun semn. Prietena mea i-a trimis un mesaj in care i-a spus "Ce spui despre noi doi? De ce nu mai dai niciun semn de viata?" La care el i-a raspuns atat de dragut : "Care noi doi? Nu am fost niciodata cu tine! ". Care credeti ca a fost motivul pentru care a spus asta? Prietena mea e trista de atunci... a fost prima "relatie" pentru ea si a iubit cu adevarat. Asa mi-a spus ea. Motivul?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai baiatul are dreptate, care relatie? te intalnesti o data si gata? oricum este un tampit ca a facut fata sa sufere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tampit, n-are rost.

| Madayna a răspuns:

Este un nesimtit, n-are rost sa se consume prietena ta.

| King18name a răspuns:

Eu as zice ca prietena ta a facut o mare greseala! in primul rand, trebuia sa astepte sa il cunoasca mai bine, nu doar de pe facebook! e vina ei! Cred ca acel individ a vrut sa faca o fata sa sufere, si i-a functionat planul.

| FaraNume26 a răspuns:

Hmm. Asta e "relatie"? S-au vazut o data si gata?hee hee
Nu are rost sa fie trista, ca nu are de ce.
Nici nu merita sa-l mai bage in seama, daca el nu e interesat de ea.