| vasivasy a întrebat:

Lamuriti.ma putin am invitat o fata la suc si a acceptat iar dupa i.am spus sa aleaga ziua ora si locul si nu mi.a mai raspuns de ce?

14 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Te-ai înecat la mal, bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine daca o intrebi tu: Ce zici de Duminica la 18:00? e un exemplu. Poate nu a vrut sa para nerabdatoare sa se intalneasca cu tine si sa iti arate astfel ca s-a gandit deja la zi si la ora.

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nasol daca n-a vrut sa para rabdatoare... Vasile, iti mai raspunde fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawliet14):

NErabdatoare :p

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, nasol daca n-a vrut sa para rabdatoare... happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawliet14):

Ehh, rabdarea. o calitate rara

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si perseverenta? tongue Uneori si incapatanarea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawliet14):

Merg mana-n mana astea doua.

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e de bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawliet14):

La perseverenta si rabdare m-am referit cand am zis ca merg mana in mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai invitat-o tu, tu alegi. Cand ea invita, ea alege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai invitat-o la suc, SUC ba? Scoate-o si tu la o vodka

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Simplu. Tu esti baiatu, tu stabilesti clar, cand si unde. O fata vrea sa vada un baiat hotarat nu unu gen " Facem ce vrei tu si cand vrei tu". te scoate ea la intalnire sau tu? happy

| vladuss09 a răspuns:

Esti baiat, ea este fata...
Tu ai invitat-o la suc tu trebuie sa alegi unde sa o duci. Eventual o intrebi daca este de acord sau nu de acel loc...