| GabrielICG a întrebat:

Lucruri pe care femeile le gasesc irezistibile la barbati?

23 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Contul din banca, nu conteaza ca esti urat, prost si priceput in bucatareala

| RAY a răspuns:

1 banii, pentru ca fara hrana dispraeam ca specie de mult timp, puterea financiara a contat mereu si va conta mereu
2 fizicul un barbat cu o inaltime, frumos, muschi, masculin atrage orice femeie la ovulatie la menstra prefera fetele mai copilaresti
3 comportament de badboy
hotarat, comic, indiferent,nepasator, rebel, arogant, nebun de felul lui, aventurier etc

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu exista pentru o fata cat de cat cerebrala. Totusi, atunci cand cineva iti pica cu "tronc" totul se prabuseste! In aceste momente trebuie facut apel urgent la ceea ce natura ne-a daruit (sau nu!):minte!

| Doub a răspuns:

Alinturile.
Aiiiaiaiiiiii.

| ywar a răspuns:

Aaa. pai muschi, pectorali, baniii, masina mea de masina si bineinteles sexul -- 25 cm. Cam asta! Gen'!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa ceva =))
http://i.imgur.com/npP7kuC.gif

| GabrielICG explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era vorba despre femei nu despre fetite de 12-13 ani. :-D

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu.(just kidding) rolling on the floor

| alin_9439 a răspuns (pentru anonim_4396):

Forta fizica?laughing Ma faci sa rad. Si ma rog ce femeie nu copila de 12-13 s-ar uita doar la forta fizica? Cred, ca daca ridi 130 la piept gata iti pica in pat? De ce toti taranii care fac sala nu au si prietena? Nu se tine cont de un singur astept, bine inteles un trup sanatos si bine tonifiat e un + dar nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Forta fizica. :333

| Cσcσ a răspuns:

Http://40.media.tumblr.com/......o1_500.jpg

Nu le pot rezista baietilor de genul asta! :))

| Oxymorone a răspuns:

Inteligenta,Onestitate si Rabdare.

Răspuns utilizator avertizat
| adyta123 a răspuns:

Un corp bine lucrat.

| RoaMaria a răspuns:

Eu una ador felul in care se uita la mine. Pot spune ca este indragostit pana peste cap, numai uitandu-ma putin la el.
Ador felul in care isi musca buza de jos si felul in care isi da ochii peste cap atunci cand il ciufulesc.
Ador felul in care ma saruta pe frunte si vocea lui groasa.
Ador venele lui de pe maini, si parfumul ce-l simt pe gatul lui.
Ador faptul ca-i place arta si ador faptul ca ma face sa ma simt ca o bucata de arta, speciala.