| Utilizatoare123 a întrebat:

M-a abordat pe o retea un tip mai matur, de 30+, eu am 24 de ani. Sunt intr-un grup de pictura, mi-a admirat desenul. Imi zice buna dimineata in fiecare zi. Obisnuieste sa-mi spuna 'copilo' si cand i-am zis varsta si faptul ca nu mai sunt copila, a pus emoji zambitor, spunand ''arati mai mica''. Pare un flirt?

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu pare, ci chiar este.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E clar, vrea sa rupă patul cu tine

| Violleta2022 a răspuns:

Da, chiar este un flirt.
Ai grija sa nu fie proxenet care isi racoleaza fetele spunandu-le ce vor sa auda:" ce frumoasa esti...ce tanara si inocenta pari... ma simt atras de tine si te iubesc" samd.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca a crezut ca arati mai mica decat esti, poti si sa arati ca o minora cand nu esti de fapt, iar el spunand-ti copilo si flirtand cu tine, nestiind daca esti minora sau nu, el fiind 30+, asta e clar un red flag. Mie mi se pare ca tot ce ai scris acolo despre el, urla pedofilie. Desi nu esti minora, tot cred ca ar trebui sa ai grija.

| Utilizatoare123 explică (pentru Mayhem666):

Mda, si eu m-am gandit la asta. A mai zis si ca sunt fresh. Lol.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Daca a zis asta cand inca nu-ti stia varsta, atunci clar e asa mai dereglat la tartacuta. Mai bine il eviti.

| Utilizatoare123 explică (pentru Mayhem666):

A zis-o dupa ce i-am zis varsta mea. Cica par young si fresh. Deci alea de 24 trebuie sa fie zbarcite sau cum laughing)
Da, cred ca asta o sa fac

| Mayhem666 a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Hai ca m-ai facut sa rad cand am vazut ca ai zis de zbarcite?
Bun, block e cel mai bun raspuns pentru ciudati! Nu are rost sa-ti irosesti timpul cu ei. Pun pariu ca nu e dragut cu tine doar asa, sigur vrea ceva in schimb.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu stiu de ce apare un semn de intrebare, eu am pus laughing emoji... vreo 3

| VoidEternal a răspuns:

Pare că vrea să-ți admire mai mult decât desenul.

| Oana0309 a răspuns:

Sigur este un flirt. Aceasta o fi fost modalitatea de abordare și poate "copila" este o vorba folosita de el!