| Utilizatoare123 a întrebat:

M-a abordat un tip online, pare sa ma placa, din cate am inteles. Dar in fiecaaaare dimineata si seara imi zice 'buna dimineata' si 'noapte buna'. Si intre astea doua urari zice maxim 2 chestii si cam atat. laughing De ce face asta constant?!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este "Lover boy"!
Se practica intens asta, ca sa se racoleze fete de vandut pe piata de prostitutie din afara.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă nu spune mai nimic decât doua propoziții pe care le repeta e doar un ciudat. Nu te complica. Un om normal ar încerca să facă conversație

| AdioTPU a răspuns:

Din reflex, probabil. Obișnuința.

| Adiquak a răspuns:

Buna happy îți trimite 'noapte buna' si 'buna dimineața' pentru a se băga cu tine in seama, dacă aveți amândoi aceeași vârstă si îți place de el dă-i mesaj, dacă nu spun ei ca nu îți place de el happy

| Adiquak a răspuns:

Dacă nu il cunoști sunt șanse sa fie un 'prădător online' care probabil vrea sa îți facă ceva rau, dă-i block happy

| Utilizatoare123 explică (pentru Adiquak):

Am 25 de ani, el e trecut de 40. Are o pozitie importanta, nu cred ca ar face rau. Oricum, e ciudatel. Nu stiu de ce mai zice Buna dimineata, ca eu nu initiez o discutie. Uneori intreb sec Ce faci, dar nu dau detalii...

| Adiquak a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Am observat ca cei mai bătrâni sunt așa mai ciudați dar poate doar îi place de tine.