| lexii25 a întrebat:

M-a inselat online. Pentru mine online, real, tot inselat e. Suntem impreuna de 2 ani, iar acum cateva luni l-am prins cu mesaje catre diverse domnisoare,iar in final a recunoscut ce si cum a vorbit,inclusiv cam sex. L-am parasit,dar a facut orice sa ne impacam,plansete,flori, mi-a sunat si familia etc.
Inainte de asta noi nu am avut nici o problema, mi-a promis ca nu va mai face asa ceva niciodata si ca si-a invatat lectia.
Acum dupa ceva luni suntem ok, dar mie inca imi vin in minte acele conversatii.
Vreun sfat ceva? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Daca ai decis sa treci peste si sa iti continui relatia cu el atunci iarta cu adevarat. Daca nu poti uita acele momente spune-i si lui asta si despartiti-va. Nu e corect sa va chinui amandoi in asta...

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stiu povestea asta... Se tot repeta.
Nu o sa iti zic ca am trecut prin ceva de genul dar... Eu zic sa nu mai ai asteptari de la el, zau asa. A facut-o odata. Desi oricine merita o a doua sansa. Dar totusi sa nu mai ai asteptari de la el. Daca ai vreo ocazie cu altcineva zic sa nu o irosesti.

| lexii25 explică (pentru DoarBogdan):

Am avut, s-a si intamplat, de nervi mai mult, bine doar cativa pupici si atat

| DoarBogdan a răspuns (pentru lexii25):

Stii. Totul e relativ. M-am saturat de situatiile astea. Asa ca astept sa apara ceva neprevazut. Fa-i la fel. Lucrurile bune vin cand nu te astepti.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-a inselat odata cu siguranta ca vor mai fi si alte momente in care te va insela. Asa, ca lasa-l si gaseste-ti un baiat care sa nu te insele si sa te iubeasca cu adevarat.

| OldSoul a răspuns:

Daca te-a inselat odata o va mai face si a 2-a oara, asa ca, asteapta-te la ce e mai rau.
PSbig grine data aceasta s-ar putea sa stearga mesajele in care vorbeste cu altele.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Iarta-l

| lexii25 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri.happy