| Hfjivdubn a întrebat:

M-a intrebat daca poate sa ma prindă de sani pe sub sutien, e ok sa-l las?

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il lasa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce relații ai cu el? la ce vârstă?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Spune-i sa nu mai intrebe, ca freaca tot farmecul.

| Hfjivdubn explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Stiu, dar ma întreabă pentru ca nu il las sa faca chiar orice

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Hfjivdubn):

Fara cuvinte ar fi mai romantic.

| Hfjivdubn explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Stiu, i-am spus, dar nu vrea sa ma supere

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stim nimic despre relatia ta cu el, nimic despre tine, nimic despre el, nimic despre cat timp sunteti impreuna. NU avem cum sa iti raspundem concret la intrebarea asta, zau asa.

Dar da, uite... lasa-l. Ce o sa faci acum? thinking

| Hfjivdubn explică (pentru DoarBogdan):

Suntem împreună de aproape 8 luni

| lpavel a răspuns:

E prost de rage! laughing asa ceva nu se intreaba ci se face ca un preludiu cu sarutari etc. Daca nu ai retineri poti sa-l lasi dar te vei simti oarecum ciudat daca pot spune asa... una e cand esti excitata si te atinge, te mangaie pe sani si alta e cand doar te pipaie ca un prost... laughing

| Hfjivdubn explică (pentru lpavel):

Ma întreabă pentru ca nu stie exact dacă îl las, sunt chestii pe care il las sa le facă si chestii pe care nu

| Goete a răspuns:

Nu... sub sutien nu.
Sa dea jos sutienul
Dar cine vrea sa te prinda de sani, vecinul sau vreun coleg de clasa?

| Hfjivdubn explică (pentru Goete):

Iubitul meu (probabil nu mai stii cine sunt, ptc n-am mai vorbit de ceva timp, dar știai ce era între mine și el)

| Goete a răspuns (pentru Hfjivdubn):

Aaaaa
Atunci stii raspunsulwinking

| Hfjivdubn explică (pentru Goete):

Ne-am văzut deja și l-am lăsat

| Goete a răspuns (pentru Hfjivdubn):

happy
Si ti-a placut?

| Hfjivdubn explică (pentru Goete):

Da

| Saiko10 a răspuns:

Daca esti sigura ca vrei asta de ce nu?

| Aditu94 a răspuns:

Ce varsta ai fato?

| StefanIlAreMare a răspuns:

Normal, daca nu il lasi esti inapoiata, eu zic sa ii spui ca vrei mai mult

| Hfjivdubn explică (pentru StefanIlAreMare):

Nu pot sa vreau mai mult, deoarece 1 nu sunt pregatita si 2 nu am varsta necesara pentru a vrea mai mult

| StefanIlAreMare a răspuns (pentru Hfjivdubn):

Am spus la misto...