| wadadadadadad2 a întrebat:

Salut TPU, am o problema, ma masturbam in baie iar mama a intrat in baie iar dupa instanta a iesit.Acum nu stiu ce sa ii zic.Voi ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu ai ce sa spui. Încerci să treci peste episod și alta data ești mai atent. Sunt multe cazuri în care părinții își prind copiii masturbandu-se și sunt multe cazuri în care copiii își prind părinții făcând sex. Sunt situații aiurea dar asta este.

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Sa renunti complet la masturbare, ai o constiinta mai linistita, o spun din experienta.

| Roxin a răspuns (pentru ania):

La ce manastire mergem azi? big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Sa pretinzi ca nu s-a intamplat nimic, fiindca si ea este la fel de jenata, si cu siguranta de acum inainte va bate la usa baii.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu ti-a zis nimic, nu ii zice nici tu nimic.

| Goete a răspuns:

Daca esti fata, poti sa ii ceri sfaturi cum sa o faci.
Daca esti baiat, intreba-l pe tata

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Mama cui?

| CattanyMihai778 a răspuns:

Sa nu-i zici nimic daca nu ti-a zis faci pe prostu.