| Sunshine18 a întrebat:

M-ai ajutati-ma si pe mine cu intrebarea, deoarece sunt inca nelamurita.puppy dog eyes
Imi place de un tip de la mine din liceu (a a9a ca si mine) si il vad in fiecare dimineata la mine in statie(practic luam acelasi autobuz la aceeasi ora). Si dimineata nu e singur ca sa zic ca pot foarte frumos sa ma duc la el si sa vorbim.
Va rog frumospuppy dog eyes, chiar n-am idee ce sa facstraight face
Tin sa mai mentionez ca azi s-a cam tot uitat la mine, si in statie, in autobuz s-a dus in fata mea, si cand am fost pana la el in clasa.
(funda pentru raspunsul cel mai folositor)
puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Chauderitza a răspuns:

Buna Ruxandraqqq!
Pai,intr-o pauza,du-te si discuta cu el, sau intr-o dimineata, daca va fi SINGUR, du-te si discuta cu el.
Si asa va mai dati si numerele de telefon id-urile si va programati o intalnire.
Eu asa credwinking.
Paa-Paa Ruxandraqqq, sper sa tii cont de ce ti-am spus :* wave

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

ROFLMAO(ballantines)! esti la liceu?

| Sunshine18 explică:

*mai

| Mihaiadamache a răspuns:

Buna,se uita la tine pentru ca i-ai atras atentia.Asta inseamna ca e bine. Urmatorul pas pe cate trebuie sa il faci, este sa intri in vorba cu el.Succes!

| Mihaela_6823 a răspuns:

Pai daca iti place Asa mult du-te la el,,, saluta-l si incepe si uh o conversatie,, ex : hei, ce mai faci? Daca nu te cun trebuie sa te prezinti si trebuie sa vorbesti mereu cu el orice subiect muzica, sport, filme nu stiu ce crezi uh ca-i place unui baiat! Indrazneste k doar n-o sa-ti taie capú! Mult noroc! Trebuie sa ai curaj! Poate si el te place! ☆*:.。. o(≧▽≦)o.。.:*☆