| Sunshine18 a întrebat:

Hey TPU!

vreau si eu cateva sfaturi.

Imi place de un tip de la mine din liceu (a a9a ca si mine) si il vad in fiecare dimineata la mine in statie(practic luam acelasi autobuz la aceeasi ora). Si dimineata nu e singur ca sa zic ca pot foarte frumos sa ma duc la el si sa vorbim.

N-am nici o idee ce sa fac sa intru in vorba cu el.straight face

1 răspuns:
| zuzumia a răspuns:

In primul rand fi atenta daca si el se uita la tine, (sa te observe), ai putea de exemplu sa-l intrebi ceva legat de scoala, de un referat, de obicei asta functioneaza.