| Sara2 a întrebat:

M-am certat azi urat cu prietenul meu, i-am zis ca e cazul sa ne despartim ca nu mai suport gesturile care le face si cat bea, si mi-a spus ca in timp ce am dormit acum 3 saptamana cand am fost la el, a spus ca a facut sex cu mine, in timp ce eu dormeam, si neprotejat si ca ar fi spre binele meu sa nu ma despart de el, am ramas shocata, cand am auzit, nu stiu ce sa fac, exista riscuri mari sa fiu insarcinata, i-am cerut bani sa fac avort nu stiu ce sa fac, a zis ca nu accepta sa fac asa ceva, il urasc, ce sa fac? sunt disperata

27 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sunt absolut convinsă că nu ai de ce să îţi faci griji. Crezi că dacă ar fi făcut sex cu tine nu ai fi simţit?
E imposibil să fi realizat acest lucru fără ştirea ta, ai încredere. Nu mai crede tot ce îţi spune, este evident că profită de naivitatea ta şi face asta ca să te constrângă.

| wildthing a răspuns:

rolling on the floor A facut sex cu tine in timp ce dormeai si tu nu te-ai trezit? Am trait s-o aud si pe-asta. Dar ce erai "lemn" de beata? Asta o fi vreo fantezie de-a ta sau ceva. Cata imaginatie!

| Papusik a răspuns:

Cred ca te amentinta doar sa ramai cu el.
Cum sa faca sex si tu sa nu simti absolut nimic?

| ColaCola a răspuns:

Cum sa faca sex cu tine.Da tu cat de adanc dormeam de nu ai simtit ca face sex cu tinestraight face. Poate daca ai baut ceva la el si ti-a fi pus ceva in bautura de ai dormit ca si cu cum ai fost anesteziata. Daca nu ai baut nimic nu are cum sa se intample asa ceva.Nimeni nu doarme atat de adanc sa nu simta ca cineva o dezbraca si o penetreaza.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu cred ca este adevarat ce a zis el ca a facut sex cu tine in timp ce tu dormeai ca doar simteai nu? si te trezeai imediat si oricum nu avea cum sa o faca mi se pare imposibil ca doar simteai daca te dezbraca sau ce vroia sa faca el simteai orice miscare care ti-o facea.si oricum el te-a speriat asa ca sa nu te desparti de el dar mai bine du-te la un test de sarcina si ai sa vezi exact daca esti sau nu...si desparta-te pur si simplu de el asta e ca si faza aia care am auzit-o de la o fata ca un baiat ii place de ea si vrea sa fie cu ea dar ea a refuzat si el i-a zis ca se sinucide si ea s-a speriat hai sa o lasam balta cu prostiile astea care doar te fac sa te sperii deci nu te speria draga nu a fost nimic dai papucii si hai pa si nu o sa mai ai de a face cu el si ignora-l pur si simplu evita-l! Daca mai ai probleme mai vin-o pe TPU poate te mai putem ajuta! funda?big grin

| Pustoaicka50 a răspuns:

Eu nu cred ca putea sa faca sex cu tine in timp ce dormea mi se pare putin absurd...adica n-are cum sa nu simti nimic nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi du-te si fa un test de sarcina asa poti fii mai sigura.PWP sper ca ti-am fost de ajutor

| Jigsaw a răspuns:

Esti proasta? Te-ai fi trezit.Copac.

| saby26 a răspuns:

Stai linistita nu avea cumeste imposibil ca tu sa nu simti doar daca erai beata turta.si daca ar fi fost asa tu esti singura care hotarasti daca vei pastra copilul in caz de ai fi gravida.dar nu inteleg de ce el nu ar accepta sa faci avort.presupun ca sunteti prea tinerei pentru asa ceva. oricum te-a mintit sa nu-l parasesti dar pentru linistea ta fa si un test de sarcina.ai spus ca s-a intamplat acum 3 saptamana deci pana acum trebuia sa iti vina si ciclul menstrual daca t-i-a venit stai linistita

| agentulagent a răspuns:

Dupa cum ai explicat tu situatia voastra... Te-a mintit.

| dyyva a răspuns:

Eu cred ca minte. nu avea cum sa faca sex cu tine fara ca tu sa simti ceva. dupa parerea mea nu cred ca ar mai trebuii sa stai cu cineva care te ameninta, nu poti sa stai mereu stresata si situatia se poate inrautatii mai ales pentru ca el bea. si nu cred ca ai avea cum sa fii insarcinata pentru ca ar fi imposibil sa nu simti cand ai facut dragoste cu el

| Tiberius a răspuns:

Felicitari. tocmai ai CASTIGAT premiul 1 in topul celor mai proaste persoane pe care le-am auzit de pe net. sa-mi lasi adresa sa-ti trimit premiul.

| MiK3L a răspuns:

Nu-i adevarat, nu aveai cum sa nu simti mai, asa ceva! Te minte, e fraier rau tipu', adica se observa de la 10 poste. Unde mama naibii l-ai gasit si p'asta? Tu pari mai serioasa. Fa un test de sarcina totusi sa fi sigura si da'l in ***. Cauta altul, sunt baieti pe toate drumurile. happy

| Delia_7017 a răspuns:

Opreste-te! una la mana ia-ti 2 teste (unu e de-ajuns, dar doua sa te simti tu impacata) costa 4 lei unul,dinacela tip banda. Faci testele, aflii ca nu esti insarcinata(zic eu pentru ca i cam putin probabil sa nu te trezesti in timp ce face sex cu tine, numa daca nu esti beata). plus ca eu cred ca el stie ca tie ti frica de o sarcina si ca sa se razbune pentru ca tu i-ai dat papucii ti-a zis porcaria asta care i o minciuna.Stai linistita, fa testele si bagai p""a in gura de mitocan!

Numa bine!

| geologul a răspuns:

Pai fa un test de sarcina se gaseste la farmacie nu e scump

| redtulip a răspuns:

Nu e mai simplu pentru inceput sa iti faci un test de sarcina? Mergi la orice farmacie si cumperi un test de sarcina care e foarte ieftin si urmezi exact indicatiile de pe hartie. Plus ca sigurat nu aveai cum sa dormi atat de adanc sa nu simti ca tu faci sex cu o alta persoana...asa ca prietenul tau incearca sa te prosteasca la greu. Ai mai mare grija pe viitor cu ce iubit te alegi si incearca sa nu mai fii atat de naiva. Bafta!

| madducu a răspuns:

Hai mai,ce-i cu tine? Daca ar fi facut sex cu tine in timp ce dormeai crezi ca nu simteai nimic?laughing Te-ai fi trezit,sunt sigura. Si in plus, de unde stii ca esti insarcinata? Mai intai fa un test si vezi daca e adevarat, desi nu cred.
El e doar un mincinos dar pentru ca nu vrea sa se desparta de tine, incearca sa te sperie.Probabil tine la tine sau poate nu, asta doar voi doi puteti sti.
Bafta si nu mai fi asa credula!

| Alex4LighT a răspuns:

Eu sunt un kid daca ti se pare ca parerea mea e stupida nu o lua in considerare.
Eu iti propun sa faci un test de sarcina daca iese negativ il parasesti daca iese pozitiv il parasesti.
Sincer mi se pare stupid am inteles ca pana in a 8-a saptamana este 1 mil fara anestezie iar de la a 8-a saptamana in sus este 1, 5 mil fara anestezie.Iti propun sa il parasesti ca daca ai ramane cu el pentru asta ai pierde mai mult decat maximul de 2 milioane care l-ai da pe avortwinking. Mult noroc!

| abc23 a răspuns:

Dar daca a facut-o cu tine, tu nu ai simtit? Dupa mine este imposibil asa ceva. Eu spun sa faci un test de sarcina sa vezi care e rezultatul, iar mai apoi iei decizia in functie de rezultat.

| ElisaMariaXX a răspuns:

O doamne, pai in cazut asta ai niste prieteni asa mai solizi ceva de genu asta poate asa il faci sa spuna adevarut.

Daca nu, trebuie sa vb cu el serios sau sa spui cuiva care te poate ajuta cu bani, a sa de imprumut si ii dai tu.
Imi pare foarte rau ca tisa intamplat asta.
Daca pana la urma e adevarat ce a facut, scuza-ma ca zis asta dar SA FIE BLESTEMAT PENTRU CE A FACUT.
Si incodata scuze daca te deranjeaza ce am spus.

| ElisaMariaXX a răspuns:

Sau daca asa nu merge amenintal ca te duci la politie.
Te rog fa ceva nu vreau sa vad vrodata o fata care sufera din cauza unor prosti nenorociti.

| 2ochicaprui a răspuns:

Nu vezi ca te santajeaza? Cum sa faca sex cu tine si tu sa nu-ti dai seama, oricat de adormita erai, sigur te trezeailaughing Doar daca nu te imbatasei si pana si atunci tot iti amintesti cumva, e ceva care se simte. Plus ca poti verifica daca esti insarcinata, vezi daca iti vine menstruatia la timp si asa poti sta linistita. Eu cred ca este vorba de o mare minciuna doar sa nu te desparti de el. Asa ca, verifica singura ce am spus si lasa-l incolo de baiat, mai sunt si altii pe planeta asta si mult mai buni si mai capabili decat el. Multa bafta!

| dexro a răspuns:

Pai... si tu cum de il crezi? sau o are atat de mica incat crezi ca e posibil sa faca asta fara sa te trezesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca putea sa o faca cu tine in timp ce dormeaibatting eyelashes stai linistita, e doar un pretext sa te tina langa eltongue

| Justmed a răspuns:

big grin relaxeazate, probabil este un singur gest pentru ca nu vrea sa va despartiti...

| BlackBeauty09 a răspuns:

Pai da si u crezi ca e adevarat ti-ai facut macar un test de sarcina? ca mi se pare aberant sa fi facut sex cu tine in somn si tu sa nu fi simtit nimic...

| darkmyrage a răspuns:

Eu cred ca e un... nu te lua dupa el. du-te la medic si fa-ti niste analize sa afli daca chiar esti insarcinata sau nu
oricum eu nu prea cred cea ce ti-a zis el.
si daca esti insarcinata ar trebui sa te gandesti mai bine daca chiar iti doresti sa faci avort. pentru ca mai tarziu poti regreta

| arina_9868 a răspuns:

Asta mai mult pare a fi un santaj! Leapada-l naibii cit mai curind posibil, linga asa tip de om ai sa ai parte numai de zile negre, fii optimista si mergi inainte! Eu am trecut prin asemenea situatie...numai ca in cazul meu a fost alta problema, el era tip distrat, ii placea sa se imbete, cerea bani pentru tigari si i-am dat pina la un timp, de mine uita, venea cind isi aducea aminte.S-a intimplat ca am ramas insarcinata, l-am anuntat pe el, el a fost contra copilului, m-a obligat sa beu un tip de pastile si asa am pierdut sarcina, dupa aceasta nu era chip sa ma despart de el, imi venea drogat, nu avem nici cu cine vorbi, il alungam, el iar venea, ma suna pe fix, deranja la miezul noptii si ma ameninta ca va sti si parintii de sarcina, ma santaja ca se spinzura, ca mai nu stiu ce, numai ca sa nu-l las.In final m-am lepadat de el cu mare greu si cit stres am avut numai eu stiu.Acum ma recuperez cite putin si multumesc Domnului ca am scapat de asa "cirpa".
Tie iti urez curaj si fii optimista ca la sigur binele iti va suride si tie!