| sunset a întrebat:

M.am certat cu iubitul meu ieri, pentru ca am facut ceva glume si mi. a spus ca sunt copilaroasa, si imatura, si azi mi. a zis ca mai vb cu mine decat daca imi schimb comportamentul. nu vreau sa il pierd.
Spuneti. mi ce sa fac?, ce sa ii spun sa ma ierte?, cum sa il recuceresc? va rog mult.

Răspuns Câştigător
| Anndrada a răspuns:

Hei!:*In primul rand,incearca sa numai faci glume de astea,si cum a zis si el schimba-ti comportamentul, sau daca esti isteata fa-l pe el sa creada ca tu chiar ti-ai schimbat comportamentul. ai grija ce vorbesti data viitoare. Iar daca el tine cu adevarat la tine, va intelege. Daca nu. atunci inseamna ca nu te merita! Sper sa iti fi fost de folos. happy Pupici.:*

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Te poti schimba asa cum vrea el. Nu mai fii si tu la fel si aia e.

Răspuns utilizator avertizat
| Babs a răspuns:

Schimbate daca pe el il deranjeaza acele glume spune-i ca no sa le mai faci:*