| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu prietenul, pe motiv ca a stat pana dimineata pe afara, eram suparata, dar nimic mai mult, fara sa ii fac scandal, iar el m-a injurat cand i-am spus ce m-a deranjat.
Sa ii dau mesaj sa ii spun ca imi pare rau ca i-am ingradit libertatea sau sa astept sa faca el primul pas? Nu m-am asteptat sa faca asa urat si sa ma injure.
Tot el e suparat ca am indraznit sa ma supar pe asa ceva.
Oare este vina mea?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din moment ce te a injurat ar trebui sa il parasesti nu sa i dai mesaj, nu merită e un dobitoc

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E vina ta, băiatul s-a prins ca tu vrei sa îl transformi în SCLAVUL SOTIEI și a reacționat normal

| Violleta2022 a răspuns:

Foarte bine, acum ti-a iesit din grija ca nu-l mai ai deloc, asdar nu mai ai pe cine sta cu ochii si gura sa-l controlezi si sa-l certi.

| sierra1 a răspuns:

" PX732HG: el m-a injurat cand i-am spus ce m-a deranjat. Sa ii dau mesaj sa ii spun ca imi pare rau "

să-i spui că iți pare rău că te-a injurat EL? Fă-o și ai pierdut!

| dullcat a răspuns:

Nu sta niciodata cu cineva care te injura!

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu.cum sa fie vina ta?

| PX732HG a răspuns (pentru Marius22222222222):

S-a simtit poate controlat sau ca ii spun eu ce sa faca si ce sa nu.
Sunt confuza

| Marius22222222222 a răspuns (pentru PX732HG):

Sz dar te-a luat de proasta

| Sistemulxxl a răspuns:

Te-a injurat? Si inca esti prietena lui? Trebuie sa te si bata?

| FindMyName a răspuns:

Nu e vina ta, lasa-l pe el sa își ceara scuze

| Zedge a răspuns:

Părăsește-l că îți va face zile fripte.

| VladimirVlady a răspuns:

Barbatii sunt ulitimii, nu iti cere tu scuze prima regino, e vina lui ca sta pe afara seara in loc sa isi vada de femeie si de somn! hes a red flag PERIOD