| aditza14 a întrebat:

M-am combinat cu o super tipa de la a 9-a. Sunt a 12-a. Nu prea ne vedem ca ea invata dupa-amiaza, eu de dimineata. Si cand ne vedem nu prea ne pupam, de fapt nu prea stam unul langa celalalt. Parca ma evita. Am stat cu ea de vorba pe tema asta si mi-a spus ca ii e rusine de profesori. E la inceput si nu vrea sa faca o proasta impresie. Plus ca mi-a zis ca i se pare cam ciudat ca suntem impreuna, avand in vdr. ca ne-am cunoscut acum vreo o luna si am devenit fff buni prieteni in scurt timp(vorbeam, ieseam zilnic; ma cauta si ea, nu doar eu). Mi-a zis ca-i place f mult de mine si se simte super in prezenta mea, doar sa-i dau timp ca a facut un pas mare (suntem impreuna de o saptamana happy ).
Timp sa ce!? Sa se raceasca mai rau!?

6 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Daca tu in a 12-a "te pupi" te miri ca nu te mai vrea langa ea?laughing

| Crocaa a răspuns:

E posibil sa fii primul ei prieten.Imi amintesc ca asa faceam si eu cu primul prieten prin a 7-a si foloseam exact scuza cu profii.Ia-o incet cu ea si daca tii la ea asa cum spui, demonstreaza-i si va capata incredere in tine!

| Myst3ry a răspuns:

Poate nu e obisnuita cu asa ceva totusi. Si ii e frica sa nu o ranesti. Pana se va obisnui cu tine si va prinde incredere in tine asa va fi cu siguranta. Incearca sa o faci sa aiba incredere in tine si vorbeste mai mult cu ea.

| DorelSudoru a răspuns:

Poate nu e genu' de tarfulita si puune suflet... daca e asa e normal reactia care o are.+Ca poate ie frica ca a auzit ca astia de a12-a o sa se dea la astea de a 9-a

| Flory_2430 a răspuns:

Scuze dar asta nu e relatielaughing o fata/un baiat trebuie sa se simta bine cu iubita/iubitu, iar dupa spusele tale ca te evita nu stiu ce sa zic sincer...asta imi da de gandit ca nu prea vroia sa fie cu tine, numa ca nu stia ce sa faca (lipsa de ocupatie) ceaw:*

| Mihaelutzaaa a răspuns:

Pey gandeste k ii in a 9 pentru. ea ii totul nou pe acolo nu cunoaste prea multe persoane, sau pe cele care cunoaste le cunoaste de cand a inceput liceeul.
dai ragaz sa se mai obisnuisca

eu zic totusi sa va vedeti si in afara scolii sa vezi cum se comporta ca at nu o va vedea profesorii... si o sa vezi athee hee