| jojo_9774 a întrebat:

eu sunt cu un baiat pe care il iubesc dar eu simt ca el nu ma iubeste pe mine desi imi tot repeta asta...am incercat sa-l uit asa ca am cunoscut un baiat frumos si destept...problema este aici, acum imi place de amun2 ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| raduuul a răspuns:

Du-te la cel fata de care ai sentimente mai puternice. Probabil ca acela va fi primul pentru. ca de al doilea te-ai indragostit oarecum fortat. Incearca sa scrii numele lor pe vreo 10 hartiute mici. Pune-le intr-o palarie si extrage una. Nu aceea trebuie sa fie decizi finala ci deciza finala consta in faptul daca esti dezamagita sau fericita de rezultat. Fericita= ramai cu cel extras
Dzeamagita= ramai cu celelalt...
E oo varianta...

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Daca simti ca nu te iubeste s-ar putea ca asa sa fie ...asa ca eu zic sa-l alegi pe cel care crezi ca te iubeste si ca te merita. bafta.sa fii fericita.:*

| Ana_5069 a răspuns:

Dacă ştii sigur că prietenul tău nu te iubeşte atunci despărţi-ţi-vă.Şi stai cu cel de.al 2, lea.smug

| Ellenna a răspuns:

Eu zic sa ramai cu cel cu care te simti cel mai bine, care e mai afectuos fata de tine, care iti arata ca ii pasa. Daca ramai in continuare cu baiatul pe care il iubesti foarte mult (iubirea vine si trecehee hee ) o sa simti din nou nevoia sa cunosti pe altul, asa cum ai simtit acum, si la un moment dat el tot va afla.Deci nu merita sa mai ramai cu el, pentru ca nici el nu merita sa iti bati joc de ceea ce simte. Poate el chiar te iubeste.

| danny15 a răspuns:

Te desparti de ala de care nu iti place si gata ii spui in fata nu imi mai place de tine si cu asta basta