| Daliutza a întrebat:

Dupa doi ani de relatie..si vizite zi de zi, 1 an de pauza in care nu ne-am vazut culoarea, este posibil ca un baiat sa iti mai poata spuna te iubesc?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Da,este posibil sa iti mai poata spuna,, te iubesc,, daca a ramas la fel de indragostit ca la inceput

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Te iubesc poate sa spuna ori cine, insa putini stiu ce ce insemna sa iubesti cu adevarat.
Un an pauza? Cam ciudat.
Poate au renascut sentimentele in caz de au disparut odata cu trecerea timpului.
Posibil e sa-ti zica oricine te iubesc, nu prea are relevanta, relevant si benefic pentru o relatie e sa-ti demonstreze ca te iubeste.
O zi cat mai faina!

| darrio2007 a răspuns:

Este posibil.De ce nu? Daca tine inca la tine

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Da, este posibil! a avut destul timp sa vada ca nu te poate inlocui sau ca nu mai gaseste alta fata ca tine!

| Morrígu a răspuns:

Dacă nu a mai avut altă relaţie.
Dacă tot s-a gândit la tine.
Dacă te-a aşteptat, da probabil.