| Skins97 a întrebat:

M-am despartit acum 7 luni de un baiat cu care am fost intr-o relatie timp de 2 ani si in timpul asta pot spune ca oarecum m-am jucat (sarutat, iesit) cu alti baieti, dar le-am spus ca nu vreau relatii sau orice altceva de la ei. D
De 1 saptamana vorbesc cu un baiat cu care sunt de 4 zile (da stiu e cam din scurt dar chiar ne intelegem bine). Ok deci problema e ca pana sa fiu cu el am crezut ca tipul e super genial si tot, dar apoi parca am inceput sa dau inapoi nu stiu daca de frica sau din ce motiv, dar parca ceva este gresit si ca sa mai adaug ieri a fost cam prima data cand ne-am sarutat (a zis ca daca ma saruta prea devreme o sa fie relatia prea scurta) si a fost un fail total, avem moduri total diferite de a saruta, bine asta se rezolva in timp dar parca ar trebui sa adaug...

Deci PE SCURT: Nu stiu daca sunt pregatita sau nu de relatie sau ce ar putea sa fie gresit pentru ca la inceput am crezut ca baiatul asta e tot ce mi-ar trebui (am fost foarte entuziasmata si zambeam si ii ziceam numa' chestii dragute) si acum chestia asta parca s-a schimbat... sau poate e de le vreme pentru ca atunci cand este frig afara devin putin depresiva... chiar nu stiu HELP, multumesc anticipat sad

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Treci la urmatorul, pentru acesta chiar ca nu ai nimic!

| Skins97 explică (pentru neutrino):

Ideea e ca sunt cunfuza... pentru ca nu mi s-a intamplat pana acum sa imi placa de o persoana si apoi fara cine stie ce motiv sa se schimbe lucrul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cu unu 2 ani dar te "lingi" cu altii intre timp si a 2 zi revii la prost. numai buna de relatii nu esti tu.

| Skins97 explică (pentru anonim_4396):

Nu o faceam daca nu m-ar fi inselat de minim 10 ori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Skins97):

Ai gasit scuza? da dovada de maturitate si las-o balta. alta cu ceva in cap l-ar fi parasit, nu gasea scuze penibile de genul. dar ai abia 17 ani, ce pretentii am eu.

| sEnOkHs a răspuns:

Nu mai are rost sa iti pierzi vremea cu el i-ati gandu de la el, gaseste alt baiat pe genul tau care te iubeste si il iubesti si tu

| AKaze a răspuns:

Joaca-te cu el. Zi-i ca saruta prost si ca il inveti tu. Pe el il amuzi si tu scapi de problema stilurilor diferite.
Apoi, daca ti-e frica de el, du-te, tata, ca nu-i de tine.

| Hey10 a răspuns:

Eu cred ca nu este genul tau! Din cate am citit eu! happy