| Dydydodo a întrebat:

Îmi place de un băiat și nu știu ce ar trebui sa fac. Ne stim de ceva timp si mereu intre noi a intervenit ceva si nu am fost împreună. El mi-a dat mesaj într-o zi si mi-a spus brusc faptul că simte ceva pentru mine, iar eu am început să fac glume pentru ca nu am crezut. Când ne-am văzut fata in fata mi-a reproșat asta si mi-a zis iar ca simte ceva, iar eu am început iar sa râd si abia după m-am calmat si i-am zis ca si eu tin la el. Când el a deschis un subiect despre relatii eu m-am emoționat si l-am evitat. Acum câteva zile ne-am sărutat și după a început să-mi spună că el într-o relație pune suflet. Eu ce ar trebui sa înțeleg și să fac?

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

'' Acum câteva zile ne-am sărutat și după a început să-mi spună că el într-o relație pune suflet ''
= Mangleala ca sa ti-o tragawinking

| Elena9328 a răspuns:

Carpe diem!

| andreas220 a răspuns (pentru Elena9328):

Foarte frumos raspuns. Felicitari! Nu cred ca este ceva mai frumos decat sa traiesti clipa langa persoana iubita.

| ngllllll a răspuns:

Mangleala sa ti-o traga... Asta da parere. Vezi si tu daca minte, daca vrea sa sara la sex. Acum dragostea e mai rara. Orice ai face nu te face vulnerabila. Stii, dragostea nu e ceea ce cred multi. Stai intr-o seara cu el, te saruti, te pipaie si gata, vai ce ma iubeste. Urmatoarea miscare in pat, pana se satura de tine si papa. Ramai ca un cos de gunoi, te simti folosita. Unii baieti au numai sex in cap si gandesc cu cucul. In dragoste gandesti cu inima. Vezi si tu la ce nivel e. Daca e la nivelul de mascul in calduri in cautare de femela, mai bine nu.

| Spinyx a răspuns:

Prin asa el se refera ca vrea o relatie cu tine. Incearca sa vorbesti cu el. Poate iti propune sa fiti intr-o relatie. Daca nu o sa iti propuna asta, propune-i tu asta. Mult succes :*