| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de prietena mea de 6 luni si nu stiu ce e cu mine nu mai am curaju sa mai vorbesc cu alte fete sa le (agat) ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Pai daca sa vorbesti cu ele nu ai curaj ia-ti o undita si le "agati" mai usor!

| Pissicuta a răspuns:

Poate inca nu te simti pregatit sau in adancul sufletului inca o mai iubesti pe fosta prietena si mai ai vreo speranta ca va veti reinpaca

| Rome0Oo a răspuns:

Trebuie trebuie sa trec de asta

| Rome0Oo a răspuns:

Cautam raspunsuriiiiiitongue

| CataMihai a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie pa cuprins o timiditTe enorma nu stiu ideea e sa ne gasim o gagica cat mai repede sa ne scoata din starea asta