| tweety_8071 a întrebat:

M-am indragostit de barbatul pe care il uram.de cel care ma trata si imi vorbea urat, care mi-a oferit bani sa ma culc cu el si l-am refuzat, cel care m-a sechestrat in casa 2 zile.Pe langa asta e un barbat casatorit, un barbat periculos cu, care m-am purtat foarte urat, dar o merita. dupa tot ce mi-a facut acum ca am plecat departe de el ma mai cauta si-mi spune ca am fost singura femeie care l-a refuzat si a inceput sa-i placa de mine, ca poate avea o gramada de femei dar nu le vrea ca i-a ramas gandul la mine.eu m-am indragostit de el si am decis sa ma indepartez ca sa-l uit caci stiu ca nu e bine cea ce se intampla. Dar mi-e greu, ce sa fac? Oare ce simte el in realitate pentru mine, care ii sunt intentiile, mi-e frica sa nu ma gaseasca caci a promis ca ma cauta si in gaura de sarpe.

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ca in telenovele, baiatul se indragosteste de singura fata care l. a refuzat.cred ca asta simte, daca nu cumva s. a uitat la prea multe filme de dragoste.laughing daca te gaseste anunta politsia.desi ceea ce ai scris tu mai sus pare luat dintr. o telenovela.

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Hei, daca te deranjeaza atat de rau, ba chiar te-a si sechestrat, ar fi bine sa anunti politia! E spre binele tau, daca zici ca e o persoana periculoasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ura pana la iubire este doar un mic pasbig grin

| albinuta_4933 a răspuns:

Daca te combini cu el esti sinucigasawinking cine stie ce dracu de nebun masochist o fi. te-a sechestrat, te-a platit da ce crede ca esti mana lui dreaptalaughing? si tu te-ai indragostit de ellaughingrolling on the floor) pfff si el te cauta doar pentru ca eti singura care l-a refuzat. pai daca accepti sa stai cu el nu vei mai fi tipa care l-a refuzat pentru ca vei accepta deci ii va scadea considerabil interesul. te-ai gandit la asta? si maine poimaine apari ca elodia pe la televizor. stai dracul in banca ta esti om mare.