| Anonima163333 a întrebat:

Cum poti sa faci pe cineva sa se indragosteasca de tine din nou, daca tu te-ai purtat urat si ai refuzat persoana aia, acum 2 saptamani?
Tin sa precizez ca e la scoala cu mine si ma vede zilnic.

3 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Din nou? laughing)) laughing)) cum vine asta din nou? cum adică din nou? de ce din nou?

Exista un singur răspuns adevărat atâta doar unul singur ori te iubește ori nu te iubește cu adevărat asta ar trebuie sa fie întrebarea iar răspunsul îl poți afla cu adevărat dintr-o singură întrebare te duci frumos la băiatul ăla pe care doar tu și Dumnezeu știe ce I-ai făcut și îl intrebi dacă simte cu adevărat pentru tine ceva și el o sati răspundă sincer cu adevărat și încă ceva nu există din nou cineva când te place cu adevărat cineva când te iubește cu adevărat rămânea veșnic pe viața in inima ta in sufletul tău in memoria ta tot restul vieți tale și ori cât de rău s-ar purta sau ar face sa dea drecu ca tot nu se schimba nimic e din ce in ce mai rău și mai rău ca nu vezi nu auzi nu sti nimic de omul pe care îl iubești cu adevărat te ofilești putrezești devi scrum pe zi ce trece ușor ușor te stingi și uite așa și așa

| Anonima163333 explică (pentru LostForForever):

Pai eu nu m-am vazut cu el de 2 saptamani si am vorbit o luna intreaga si el mi-a marturisit ce simte pentru mine, dupa aia eu i-am zis ca plac pe altcineva si el a continuat sa imi scrie si sa imi spuna cat de mult ma iubeste.Intr-o seara au venit doua prietene la mine si ne-am batut joc de el zicandu-i ca sa ma lase in pace ca oricum nu-l plac.El, tot in seara aceea i-a scris uneia dintre fete si ea i-a zis ca sa ma lase o data in pace ca doar fac misto de el si ca nu-l plac deloc. Abia de dimineata am aflat ce au vorbit cei doi, cand m-am trezit ci un mesaj de la baiatul ala.A zis ca am facut cel mai oribil lucru si ca s-a suparat foarte tare pe mine, ca tot ce am vorbit cu el am vorbit la misto.I-am cerut scuze dar a zis ca nu e destul pentru ce i-am facut eu lui, apoi nu am mai insistat...nu stiu ce inseamna toate astea, stiu doar ca eu am gresit cel mai mult, baiatul ala niciodata nu s-a purtat urat cu mine...sad

| Anonima163333 explică (pentru Anonima163333):

Nu vreau neaparat sa ma mai placa, mi se pare imposibil la cum m-am purtat cu el, mai degraba as vrea sa-i cer scuze.