| adina_6125 a întrebat:

M-am indragostit de cel mai bun prieten al meu. dar sa va spun o faza:

intr-o seara l-am intrebat ce vrea sa ii cumpar de ziua lui si mi-a spus ca un sarut:*si m-am tot gandit eu si pana la urma m-am decis sa il sarut de ziua lui pentru ca mi-a spus ca asta vrea si eram la pary cu cea mai buna prietena a mea pe leaganul din spatele casei si il strig eu si il intreb ca daca mai stie ce mi-a spus in seara aia pe mess si a zis ca nu si atunci sa asezat pe leagan langa mine s-a uitat la mine si atunci l-am sarutat de atunci ma tot gandesc la asta si la ce dulce a fost

nu e suparat ca l-am sarutat chiar radem de faza aia si zicem ca o fost fain

cum sa ii spun ca vreau sa fim mai mult decat prieteni?

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pentru inceput poti incepe sa ii bati apropouri.
sau daca te consideri suficient de matura si el e la fel ai putea sa te retragi intr-un loc unde e mai izolat, sa nu va intrerupa nimeni eventual intr-o cafenea ca acum si cu iarna asta:p asa si sa ii vorbesti limpede.
sa il intrebi ce a insemnat pentru el acel sarut.
Fa-ti curaj, hai.ca o viata ai si tu:*

| roxy_5081 a răspuns:

Spune-i pur si simplu. ceva de genul: ca dupa sarutul ala te-ai gandit intr-una la el, sau ceva de genul si poate iti va raspunde si el sentimentelor tale.

Fi sincera si spune-i, comporta-te mai ciudat si el probabil te va indrepta ce e cu tine si atunci o sa ai ocazia sa-i spui.

Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna idee e sa faci sex cu el... si dupa aia pur si simplu te poti considera "cu el" e atat de simplu... e o metoda sigura testata de sute de ani probabil mamele/bunicile etc asa au procedat. poti sa o intrebi pe mama ta CEA MAI SIGURA METODA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata'i pasarica

| x_1929 a răspuns:

Poate ca si el vrea acelasi lucru si nu stie cum sa-ti spuna. Nu trebuie neaparat sa-i spui ceea ce simti, arata-i