| soultaker a întrebat:

Cunosc o fata si imi place foarte mult de ea. doar ne salutam zambim amandoi unul celuilalt si atat. nu am curaj nu am incredere in mine sa fac primul pas... sunt mai timid
ma pierd de fiecare data cand o vad si totul ramane doar la stadiu de salutare si atat findca nu am curajul sa ii vorbesc mai mult happy ce as putea sa ii spun? cum sa pocedez?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zingon a răspuns:

Cand te mai intalnesti cu ea, du-te langa ea si spune-i daca vrea sa se plimbe cu tine prin parc sau ce ai tu in oras acolo. dupa ce stati de vb (gasesti tu ceva de vb cu ea ) la urma o intrebi daca poate sa-ti dea un id de mess sau nr de telefon.happy

| Adina2000 a răspuns:

Corbos.adina id-ul meu de mess am mai multe idei pentru aceasta intrebare, dar vreau sa imi raspunzi si tu la una pentru ca esti baiat
iar eu am nevoie de acest raspuns de la un baiat.