| soultaker a întrebat:

Cunosc o fata si imi place foarte mult de ea. doar ne salutam zambim amandoi unul celuilalt si atat. nu am curaj nu am incredere in mine sa fac primul pas... sunt mai timid

ma pierd de fiecare data cand o vad si totul ramane doar la stadiu de salutare si atat findca nu am curajul sa ii vorbesc mai mult ce as putea sa ii spun? cum sa pocedez?

7 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Mosule fii atent, zii orice, un cmf, cum ti-a fost vacanta, orice, nu conteaza, trebuie sa intelegi ca daca nu faci u primul pas, nici ea nu o sa-l faca.Asa ca daca nu incepi u sa iti schimbi viata de acum, sa nu mai fii timid, mai incolo o sa fie mai greu si o sa iti para rau ca nu ai inceput mai devreme, asculta la mine ca nu te invat prostii, uite iti dau si un site unde poti citi tot felul de articole folositoare care pe mine personal m-au ajutat f mult http://artaseductiei.ro/
succes;)

| Ryuuzuka a răspuns:

Ei nu fi asa de timid. Daca esti asa, nu vei face nimic, ai nevoie de putin tupeu tongue. Dar nici un smecher, nu trebuie sa fii ...fiindca nu te va lua in serios, va zici ca esti ca oricare altul. Adica vreau sa zic mai degraba sa fii timid, decat smecher, Si inca ceva important UMORUL. Fa glume big grin, depinde de situatie.

| Devyd a răspuns:

Pacat ca nu poti da 2 funde, ambele raspunsuri au mare dreptate.

| andreea5353 a răspuns:

Incepe cu o conversatie stupida laughing. Daca te place nu o sa conteze decat gestul tau. Noua ne ajunge sa ne intrebi cum mai suntem si suntem fericite. Nu o lua dintr-o data cu ''vrei sa fi cu mine'' deoarece o sa se sperie laughing. Fi natural. Daca tu crezi sigur ca ea te place spune-i nu mai astepta. Sper ca te-am ajutat. :*

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru andreea5353):

Fb rasp andreea big grin

| andreea5353 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Poftim? scuze nu am inteleslaughing

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru andreea5353):

Am zis ca i-ai dat un raspuns foarte bun big grin