| BornToBeLoved a întrebat:

M-am mirat azi cand am aflat de la un coleg ca
Prietena sa i-a propus un threesome cu Inca o fata, bun.
El parea incantat, dar nu credeti ca totusi aici vorbim
De un film porno doar ca facut acasa? Ce relatie mai e asta...
Voua ce impresie va lasa?

Răspuns Câştigător
| BpBycaBestEVer a răspuns:

Mno...daca si asta mai e iubire s-a dus naibi tot.Cand iubesti pe cineva nu l-ai imparti cu nimeni.(Nu stiu de voi dar eu nu as face asta niciodata, poate sunt eu mai posesiv.)

| Hakuouki a răspuns (pentru BpBycaBestEVer):

Eu sunt de acord cu tine, adica te inteleg. In momentul in care apare chestia asta si deci, un al 3 lea, deja poti sa nu mai numesti aia "relatie".

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru Hakuouki):

Adevarat.Daca ar fi cum zice "BornToBeLoved" si aia de pe RedTube s-ar numi dragoste/iubire.

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Bineinteles ca asta e vrajeala... vrei sa vezi ce parere au fetele despre fantezia asta a ta. Dar hai sa iti spun eu o poveste adevarata. Un tip, avea fantezia de a face sex in 3 cu prietena si o alta fata...si a convins-o si au gasit si tipa respectiva si au si facut-o. La ceva vreme dupa asta, prietena l-a parasit si s-a combinat cu acea fata. Asa ca, ai grija ce iti doresti. happy

| ioanatomi a răspuns:

Sincer mi se pare o foarte mare prostie.O relatie serioasa se bazeaza pe iubire, respect, incredre, nu pe sex in 3.
Cred ca daca se intampla pana la urma sa o faca in 3 relatia lor o sa se destrame.

| Seducatorul a răspuns:

Ce norocos.

| Vektor a răspuns:

Pot sa vin eu daca tu nu vrei? smug