| Elena1234456 a întrebat:

M-am sarutat cu un baiat la o petrecere si dupa (de revelion) tipul de care imi place a inceput sa se comporte foarte ciudat. M-a luat de mana si m-a pus sa stau intr-o camera si sa ma uit la el in timp ce dansa foarte lasciv straight face si se holba la mine. Dupa a inceput sa ma intrebe de acel tip zambind parca superior. A incercat sa ma faca cumva geloasa sau sunt eu cam paranoica?

Răspuns Câştigător
| darry99 a răspuns:

A fost gelos si a vrut sa te faca si pe tine geloasa

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca scena ce ti-a facut-o este efectul alcoolului, un baiat normal nu ar face asa ceva[fara nici o suparare]

| frumusikgirl1 a răspuns:

Nu. El e gelos, ca nu i-ai dat lui atentie si i-ai dat tipului ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un idiot.

Răspuns utilizator avertizat
| Annayra2001 a răspuns:

rolling on the floor Crede-ma ca el e cel gelos in toata povestea asta! Dar de ce te-ai sarutat cu un tip dragut in timp ce-ti placea de celalalt tip? Ca sa-l faci gelos?

| Natalie89 a răspuns:

E clar ca e gelos laughing