| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

M-am saturat de viata asta vreau sa mor...

18 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Stiam eu ca ma iubesti!

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eu pe tine?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

In jurul meu, sau alaturi de mine, sau. sau...winking

| floresdemayo a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Tu... Tu ești de condamnat, fiindcă întotdeauna aduci câte un zâmbet! : ))

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru floresdemayo):

Sarut manusitele Coana Joitica; pana dincolo de coate si pana dincolo de usa dormitorului.winking laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ohoo, monșer, ușa dormitorului e închisă! laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu-i bai; folosim echipamentul de alpinism si iesim pe fereastra. laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

"Ei, cum le stii dumneata, bobocule"… zise Caragiale.
http://imgur.com/a/iXt0g

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu te dau de gol, Zitzo.winking laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu mă-npinge că amețesc... ))

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru floresdemayo):

Iordache adu sarurile Zitzei si pune d'un ceai de lavanda.winking laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ca’va’s’zică, propui… Zoe, Zoe, fii bărbată!
Bem împreună monșer! (apropo, ce beneficii are?) Să am pardon de curiozitate! laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu-i afrodisiac; suntem suficient de nabadaiosi. laughing usor sedativ, regleaza tensiunea arteriala si stabilizeaza ritmul cardiac, auta la o mai buna digestie, intareste sistemul imunitar, etc, etc

| floresdemayo a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Excelent, excelent! Emoțiunea aduce tot sângele la inimă, și de aici, vine cu frig! Pentru că în corp n-a mai rămas nicio picătură. day dreaming

| Madesz a răspuns:

S-a terminat Soy Luna? Stai chill, nu-i capat de lume.

| Petrovic a răspuns:

Viata noastra o traim asa cum ne-o da Dumnezeu. Toata lumea va muri la un moment dat. Daca ne gandim la moarte nu vom reusi in viata cu nimic.
Iti recomand sa citesti, sa inveti limbi noi, sa desenezi sau sa pictezi.
Poate multa lume s-a saturat de viata si isi doresc sa moara, dar din punctul meu de vedere trebuie SA NE TRAIM VIATA asa cum este scris in Biblie... simplu (Înapoi la simplitate) și în rugăciune.
Totuși să nu uităm de activitățiile zilnice.
Recomandarea mea: Linistește-te! Vei trece peste aceasta dorință în scurt timp (câteva zile până la câțiva ani). Depinde doar de TINE.

| RoxanaMB a răspuns:

Si ce ne spui noua?

| ZiZi_ZDiana_1912 a răspuns:

Gaseste-ti un motiv pentru a trai viata. Adopta un catel. Gaseste un personaj de film simpatic. Mananca lucruri interesante. Fa-ti un hobby. Si vei vedea cat de frumoasa e viatawinking