| anonim_4396 a întrebat:

Ma indragostesc foarte repedesad.La inceput il iubesc dar apoi daca ma intreaba daca as vrea sa fiu cu el ii spun ca "nu vreau".De ce?(nu ma mai atrage deloc)

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Oamenii se plictisesc repede de ceea ce pot avea usor. Daca o sa gasesti pe cineva care nu o sa te intrebe daca vrei sa fi cu el, ci o sa te faca pe tine sa il/o intrebi atunci iti garantez ca nu o sa te mai plictisesti asa usor de persoana respectiva.

4 răspunsuri:
| yourfriend111 a răspuns:

Poate din cauza Homosexualitatii tale?

| Iamal a răspuns:

Esti adolescent/a....se numeste dragoste adolescentiva; cand la inceput simti ca nu poti sa stai fara sa iti trimiti un sms si cand ramai fara glas cand te int cu pres respectiva...dar chestia e ca de asta se numeste adolescentiva pentru ca nu tine mult tot timpul e schimbatoare

| neutrino a răspuns:

Femeile stiu mai bine sa iubeasca clipa!