| Alexandru250201 a întrebat:

Ma intreb, ar fi sanse sa mai vina fosta inapoi daca noi inca comunicam din cand in cand, ea mi-a mai mesaje pe insta plus spunand ca i-ar placea sa mai iesim la un suc sau sa ne vedem, noi neavand ura unu pe altul, ego prostesc, sa ne scoatem ochii pentru greselile trecutului etc?
Cand ne-am despartit ea mi-a zis ca poate data viitoare o fi mai bine ca si de asta a vrut sa ramanem bine, dar ideea e ca uneori daca flirtez cu ea e inabordabila, credeti ca sunt niste semne dar daca ar veni inapoi ar fi ok s-o mai primesc?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil că, dupa despartirea de tine, a incercat si altă „relatie" si nu prea i-a mers.
E cam greu de inteles ce vrea. Pare imatură in gandire.

| Alexandru250201 explică (pentru darrio2007):

Ai perfecta dreptate, e si bipolara, azi e intr-un fel, maine in altul

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se joaca cu tine frate, vrea sa te transforme în SCLAVUL SOTIEI, sfatul meu, ignor total și postează story-uri cu alte fete, o sa turbeze de ciuda

| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu-i recomandat sa va mai intlniti, deloc, odata ce va urati unul pe altul.
O data viitoar nu ar trebui sa mai existe, fiindca nu face sens nimanui, sa va sicanati, impungeti, urati si bateti joc unul de altul.

| Alexandru250201 explică (pentru Violleta2022):

De fapt nu ne uram, suntem chiar ok, cand vorbim glumim, ne tachinam unu pe altul, ne mai trm tik tokuri, vorbim deschis despre ce a fost. Nu suntem genul clasic de oameni care s au despartit

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Vad ca te contrazici singur, una afirmi in topic si alta spui in acest raspuns, de fapt fiind ura: "ego prostesc, sa ne scoatem ochii pentru greselile trecutului", chiar asa, in gluma dar cu rautate.

| Alexandru250201 explică (pentru Violleta2022):

Citeste mai bine, am spus ca nu suntem genul de fosti care fac lucrurile acestea

| Hyperion7 a răspuns:

De ce v ați despărțit?

| Alexandru250201 explică (pentru Hyperion7):

Ea mi-a spus ca, comportamentul meu a facut o sa creada ca nu e ce trebuie intre noi, zicea ca pune micile certuri la suflet si rahat uri de genu

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Atunci, nu știu dacă e cea mai buna soluție sa va împăcați

| Alexandru250201 explică (pentru Hyperion7):

De ce crezi asta?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Tu ai scris "zicea ca pune micile certuri la suflet "
Așa făcea și fosta și a devenit insuportabila de la un timp.

| Mda01 a răspuns:

Nu e bine să trăiești în trecut, e cu totul altă lume acolo.