| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am invitat o prietena in oras, mai exact o fosta colega...

-vroiam sa te mai intreb ceva
-spune
-ai vrea sa iesim sambata la un suc ceva?
-sambata viitoare? paii vorbim ca mai este o saptamana pana atunci, vedem
-ok, mai vorbim
noapte buna
-nb:*

Cam acesta a fost dialogul cand am vorbit cu ea... Ce parere aveti? Adica, este ok cum am procedat din cate a scirs ea, doreste sa iasa cu mine?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Si-a luat si libertatea si ragazul necesar sa se gandeasca daca va iesi cu tine sau nu.
E,totusi pozitiv ca nu a refuzat din prima clipa,asadar,poti avea sperante.
Dar nu o presa cu insistentele,nu aminti prea curand de iesirea voastra si cand vei aduce vorba iar de asta,sa ai cateva propuneri exacte(mergem la pizza,la cutare restaurant, mergem la o ciocolata calda in locul cutare, etc) din care sa poata alege si care sa-i si placa!
Te-ai comportat bine si corect, nimic deplasat, continua asa si bafta!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este hotarata ce vrea sa faca in legatura cu invitatia, sa accepte sau sa refuze de aceea ti a zis ca mai vedeti pana atunci[sa speram ca ai norocul sa accepte]

| Azµre a răspuns:

Multă Baftă!
Că o să ai nevoie...

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Azµre):

laughing ce incurajator ai fost cu raspunsul asta!

| Azµre a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Păi da crezi că vrea ceva de la el... odată ce a zis mai e până atunci nu se știe, moare purcelu, cățelu între timp, i-a să vezi.

| BananaSuparata a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor))))

| Schatzyyyyy a răspuns:

Poate o sa iasa! Dar daca o sa se "traga pe fese" si o sa-ti spuna: "pai stii, a intervenit o problema" e clar ca ori e timida, ori nu mai vrea!

| dasdsad a răspuns:

Tu ai grija sa nu uite de dialog, adica stai prin preajma ei si vedeti atunci.

| delyaaaaaa a răspuns:

Da vrea sa iese cu tine