| Girly111 a întrebat:

Ma masturbez de cativa ani si obisnuiam sa am orgasme puternice.Dar de la o vreme nu mai e asa placut,iar orgasmul abia se simte(nu respir greu si chestii din astea ca inainte).Ma frustreaza chestia asta si nu stiu din ce cauza e,oare voi avea asa orgasm mereu? straight face Nu imi spuneti sa-mi fac un prieten sa o fac cu el si chestii din astea, am o relatie la distanta si ne vedem rar.

22 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Incearca sa te masturbezi mai rar.Cu cat te masturbezi mai rar cu atat intensitatea este mai mare.

| Roxana121 a răspuns:

Priveste un vidio porno, si incepe sa te masturbezi. Imaginindu-ti ca o faci cu prietenu tau tongue Si fa-o mai rar.

| WhatheWow a răspuns:

Draga mea, masturbarea ar trebui să fie o necesitate și nu o obișnuință! Încearcă să-ți găsești alte preocupări atunci când te plictisești și masturbeazăte mai rar; în felul ăsta poți redescoperii intensitatea orgasmelor de odinioară. Te-am pupat!

| Exilee a răspuns (pentru WhatheWow):

Filosoficus? Tu aici?! Ce cauti pe aceste taramuri ale mele? smug Nu trebuia sa te lupti cu niste balauri si sa ne tii morala despre filosofie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Alta preocupare nu mai ai in afara de masturbat?
Pe viitor chiar ca nu o sa mai simti nimic alaturi de iubitul tau in intimitate.
Citeste o carte, fa curatenie, lasa masturbarea domnisoara!

| Girly111 explică (pentru anonim_4396):

Fac si ce ai zis tu mai sus, bai frustrato.Esti userul pentru care am cel mai mare dispret, nu stiu cum de te suporti.Nu mai raspunde la dragoste si sex, dai niste raspunsuri stupide si inutile, la fel ca si tine.Frigido.

| e1xtz a răspuns (pentru Girly111):

happy...desi ai erupt ca un vulcan..ai 100% dreptate..hahalaughing

| Girly111 explică (pentru e1xtz):

Neah,n-am erupt deloc. laughing Asta nu-i nimic oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru Girly111):

Îmi place big grin.
Parcă ar fi un părinte din ăla nașpa, sever și comunist de la Comanda la mine, dacă știi despre ce vorbesc. Văd că în rai e nașpa dacă de acolo coboară îngeri din ăștia decăzuți.

| Girly111 explică (pentru anonim_4396):

Poftim? Ce legatura are cu intrebarea mea? Nu pricep nimic. laughing Eu comunista si severa? Pff, sigur n-ai gresit persoana caruia ai vrut sa-i raspunzi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Girly111):

Nu, mă refeream că ingerinfrant e cum am scris mai sus. Nu are legătură cu întrebarea ta, am fost total pe lângă, ci cu răspunsul tău de la această întrebare adresat fetei angelice.

| Girly111 explică (pentru anonim_4396):

Aaa da, scuze, greseala mea. happy

| shadow222 a răspuns (pentru Girly111):

Fata ti-a zis de bine daca tu nu intelegi asta e ramai cum esti

| Girly111 explică (pentru shadow222):

raised eyebrows Un raspuns mai nefolositor ca asta puteai sa dai? laughing

| shadow222 a răspuns (pentru Girly111):

Se poate, se poate oricum eu cu fata aia am vrut sa-ti dam o mana de ajutor fa cv doar nu crezi ca imi pasalaughing

| Girly111 explică (pentru shadow222):

Nici nu am nevoie de pasarea ta si nici de ''ajutorul tau'' stupid n-am nevoie. happy

| shadow222 a răspuns (pentru Girly111):

Nici eu de opinia talaughing

| Girly111 explică (pentru shadow222):

Atunci nu mai trebuia sa raspunzi.winking

| beautifullie a răspuns:

Fa-o mai des. cred ca problema e ca a devenit rutina "sexul" tau

| ElStelaro a răspuns:

Wow.ascultama un pic cu toate ca o sa nu bag inseama ultimele 2 randuri scrise de tine.masturbarea e o chestie care sa te relaxe nu trebuie sa o faci obisnuita si nu mai fi disperata dupa orgasme poate ca s-a plictisit saraca,, pasare" de acealeasi lucruri.tu ai zis ca iubitul tau e la distanta incearca. poate ii esti fidela nu zice nimeni sa nu fi.dar necesitatiile omului sunt mai presus decat o abureala.incearca sa gasesti pe cineva care sa te placa cat de cat si fa-o cu el nu cauta pe cineva care vrea doar sex o sa te simti ca o unealta si nu iti va placea de loc.Fa-o si vezi cum reactioneaza corpul tau la ceva nou BAFTA

| sweetstyles69 a răspuns:

Probabil este doar un lucru normal prin care trece corpul tău. Eu zic ca este bine sa faci o pauza, nu mare, dar o pauza. Sper ca te-am ajutat.laughing

| gert a răspuns:

Probabil e din cauza ca o faci prea des, atata tothappy