| DiukOAlta a întrebat:

Ma place un baiat da eu nu cred ca am multe defecte(is mai dolofana) si nu stiu chiar daca ma place cu adevarat e foarte amabil si se ofera sa ma ajute
si cred ca si eu il plac dar oare chiar ma place?

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bunahappy.
Chiar tu ai spus-o."EU CRED ca am multe defecte!".TU CREZI asta dar asta nu inseamna ca ceea ce vezi tu a fi defect pentru altii nu este ceva frumos sau interesant.
Este adevarat ca sunt baieti care prefera fete mai slabe dar,de asemenea,este adevarat si ca nu toti baietii vor fete cu care sa nu poti iesi la plimbare de frica sa nu o ia vantullaughing.
Daca este amabil cu tine,se comporta frumos cu tine, iti ia apararea si alte de astea, ar fi o posibilitate sa te placa.De ce nu? Gandeste-te! Ce au alte fete si tu nu ai? Kilograme in minus? Ei si ce? Crezi ca nu sunt haine sau accesorii care le avantajeaza si pe fetele "dolofane"?
Mai bine puneti in valoare punctele tale forte(par,ochi,sprancene,buze,unghii,etc) si daca tii mortis sa slabesti,poti incepe printr-o jumatate de ora de miscare zilnica si prin renuntarea la fast food,dulciuri in exces,tutun,prajeli,paine multa, etc.
Chiar daca acest baiat nu te place sa stii ca pe Terra sunt miliarde de baieti care asteapta sa fie cuceriti chiar si de o fata mai plinuta, ca tine:*.
Bafta si nu uita sa ai incredere in tinehappy!

| Narfundo a răspuns:

Ok3 dolofano.asculta-ma.Daca vrei sa fi iubita asa cum esti, trebuie sa ai un caracter foarte dragutz.Cand zic dragut ma refer la un caracter natural si sensibil.Eu nu suport o femeie false si slabe de ingeriwinking

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Sunt foarte multi baieti care nu pun accent asa mult in aspectul fizic ci doar in frumusetea interioara. funda?

| BlueR a răspuns:

Intreaba-l, ce s-ar putea intampla?