| chivu90 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? va rog...

10 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Da uite un sfat: Zi problema dacă vrei să primeşti sfaturile.

| Gabriella24 a răspuns:

Buna! Dragul meu nu ai specificat cu ce sa te ajutam!batting eyelashes laughing :* fii mai atent data viitoare

| chivu90 explică (pentru Gabriella24):

Cum sa o pot uita pe fosta pr mai repede?

| Gabriella24 a răspuns (pentru chivu90):

Simpu'! Gaseste alta laughing) fosta nu te merita! asa trebuie sa gandesti

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Sfaturi pentru. ce?

| fluturascolorat a răspuns:

Ce sfaturi vrei?

| fluturascolorat a răspuns:

Ce sfaturi vrei?

| chivu90 explică (pentru fluturascolorat):

Cum sa op pot uita pe fosta pr mai repede?

| fluturascolorat a răspuns:

laughing pai dc nu spui asa de la inceput? Pai ocupati timpul cu alte activitati.Plimba-te cu prietenii,joaca-te pe calculator, fa-ti temele, gasesti tu cu ce sa iti ocupi timpul.Succes

| WbithaTha a răspuns:

Sfaturi in legatura cu ce?