| CristianaMaria a întrebat:

Ma simt foarte ciudat.am 19 ani si inca ma simt un copil,ma simt exact ca la 15, 16,parca nu e nicio diferenta.sunt si scunda, am 1.56 iar la fata par copila, cine ma vede imi da 14 ani, mi s-a spus de multe ori.nu am avut decat un prieten, am stat impreuna o luna si jumatate iar el s-a plictisit si plus ca terminase si el liceul si pleca la facultate in alt oras in cateva luni si ne-am despartit.contact sexual nu am avut,recunosc dorinte sexuale exista dar le inving in asteptarea nu unui fat frumos ci macar unui baiat cu care sa am o relatie mai lunga de o luna jumate cat am avutlaughing. simt ca nu sunt luata in serios oriunde ma duc din cauza aspectului, toti ma privesc ca pe un copil mic.ma si simt ca unu... uneori e asa aiurea sentimentul sad.am imrpesia ca voi ramane copil mereu...

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Fiecare se maturizeaza atat cat doreste. E misto sa ramai un copil, chiar si la 50 de ani. Cine stie sa aprecieze lucrurile simple, frumoase, le apreciaza..cine nu, judeca. O sa vina momentul tuturor lucrurilor, dar nu te maturiza radical. Fii copilaroasa, viseaza, dar fii fata desteapta.

| RAY a răspuns:

Si eu carmen la fel,faza e ca omul se uita prima oara la aspect si te ea in gluma adica nu crede ca esti matur, dar noi prin ratiune putem da dovada de maturizare, prin dialog decent, civilizat, inteligent, stiu ca e aiurea sentimentul, bine ar fi sa fim mereu asa cum suntem azi, pentru tine ca fata e fb asta pentru ca barbatilor le plac fetele tinere si scunde, totusi s-a demonstrat ca si lipsa incredereri in EU este determinat de inaltime, acuma cu baieti majoritatea vor sex daca nu le dai la timp ce vor te lasa, e greu sa fi precum e societatea din cauza de azi daca si gandesti

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu dispera deoarece ce-i al tau e pus deo-parte si mult visatul Fat Frumos va apare cand te vei astepta mai putin. Fetele minione sunt foarte apreciate poate si datorita aspectului de bibelouri fine, si chiar din acest motiv foarte dorite.Cu timpul te vei maturiza si nu te vei simti altfel, asa ca fii naturala in continuare. Faptul ca esti virgina este un alt atu forte si ai grija sa nu-l irosesti mult prea usor chiar daca hormonii in multe cazuri iti joaca feste si te indeamna. Iti doresc sa fii la fel de rationala si nu te impacienta.Si tu vei avea parte de iubirea dorita si mult visata asacum se intampla cu fiecare intr-un final.

| neutrino a răspuns:

Nu aspectul este de vina.

| h3r a răspuns:

Poate ține și de atitudinea ta, până la urmă contează cum te prezinți tu, nu cum te văd ceilalți.
Până la urmă, esențele tari se țin în sticluțe mici...

| Lawliet14 a răspuns:

Mie imi plac femeile mereu tinere. Esti cat Kim Kardashian. happy Care-i problema? Crezi ca barbatii inalti nu se uita la femei de inaltime mai mica?

Răspuns utilizator avertizat
| lBroken69 a răspuns:

O fata mai mica, sare mai repede in evidenta baietilor, aproape intotdeauna. Te vei maturiza cu timpulwinking

| darriya a răspuns:

Eu am 23 si par mica, enervant de mica..mereu mi s-a spus ca par mica dar eu am stiut sa ii intorc, sa le spun "si nu e bine sa par mai mica fata de anii pe care ii am, cand voi avea 40 o sa arat de 20"si ei pe urma imi dau dreptate..crede-ma un baiat inalt se uita la o fata scunda si nu la una de 2m, cele mici sunt mai dragute, papuselelaughingsunt usor de luat in brate, in general baietii inalti se uita la mine

| bogdann123465 a răspuns:

Hello. Esti frumoasa asa cum esti. Asta e parerea mea. Cine te judeca, nu te merita.