| ingerash_1981 a întrebat:

Ma simt singura si foarte trista, si deprimata din cauza unui baiat...broken heart

7 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Ok... te intelegem. Toti am trecut prin asa ceva sad Insa nu se merita sa suferi pentru nimeni si nimic. Vezi partea buna a lucrurilor, gandeste-te ca poate ca asa a fost sa fie, asa trebuia sa se intample. In viata, nimic nu este intamplator si daca v-ati despartit inseamna ca asa este cel mai bine.
Si ca sa iti revii asculta o muzica ritmata, vesela care sa te binedispuna, citeste bancuri, glume, uita-te la faze haioase pe youtube, mananca niste dulciuri si gandeste-te ca mai sunt si alti baieti poate de mii de ori mai buni decat el!

| Michidutsa a răspuns:

Fostul prieten?

| Afdsa a răspuns:

Si noi ce vrei sa-ti facem?

| Bloodlines a răspuns:

Slideshows, tu sa taci! Daca nu ti-ai dat seama ca fata vrea vreun sfat, atunci mai bine nu comenta! straight face

Uite, eu iti spun sa iti ocupi timpul cu ceva. Nu te mai gandi la el, stiu ca e greu, dar asta e! Plimba-te cu prietenii! Vorbeste cu cineva despre asta, si incercati sa gasiti alte subiecte de vorbit, in afara de baieti, ma rog, acel baiat. Cu timpul va trece happy... Dar asa e in viata! sigh
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite sfatul meuhappy

il lasi balta pe dobitoc`

si iti cauti un baiat pe care sal placi si care s ate placahappy

si un happy andhappywave ciuzz

| RadudelaRadio a răspuns:

Te cred... Incearca sa iti gasesti o activitate care sa nu iti tina gandul la aceasta tristete. Daca vrei sa vorbim imi poti povesti ce s-a intamplat, daca nu sunt prea indiscret si te pot ajuta cu un sfat sau orice vrei tu. happy

| Katerina_2426 a răspuns:

Lasa-l. da-l naibiilaughing. ia si iesi prin oras cu prietenele sau grupul, gaseste ceva care sa te preocupe, eventual chiar un alt tip cu care ai avea sanse si sa vezi cum iti trece.winking